شماره تلفن 56358039
online reservation of physiotraphy

online reservation of physiotraphy

پرداخت هزینه فیزیوتراپی در ابتدای هر جلسه

پزشکان انجام فیزیوتراپی را در تعداد مشخصی از جلسات تجویز می‌کنند. مثلاً بسیار معمول است که پزشکان فیزیوتراپی زانو را برای 10 جلسه تجویز می‌کنند. اما هزینه دریافتی به این صورت نیز که هزینه هر 10 جلسه به‌صورت یک‌باره دریافت شود؛ معمول این است که هزینه هر جلسه در ابتدای همان جلسه دریافت می‌شود.

ارديبهشت 03, 1403.

گرفتگی عضلات کمر و گرفتگی گردن؛ دلایل بروز و روش های درمان

گرفتگی عضلات کمر و گرفتگی گردن به وضعیتی اشاره دارد که عضلات این مناطق فشرده و منقبض می‌شوند؛ این امر ممکن است منجر به درد و عدم راحتی در این ناحیه شود. این وضعیت معمولاً ناشی از عواملی فعالیت بیش‌ازحد، نشستن طولانی‌مدت، نحوه بلند کردن اشیاء سنگین، نیاز به حفظ یک حالت نشسته یا ایستاده برای مدت طولانی و یا بدون حرکت، وضعیت نامناسب خواب و همچنین کمبود ورزش منظم و تمرینات کششی و تقویت، است.

متخصص فیزیوتراپی در اسلامشهر

اگر به دنبال بهترین متخصص فیزیوتراپی در اسلامشهر هستید، سری به مرکز فیزیوتراپی باغ فیض اسلامشهر بزنید. در این مرکز بهترین متخصصین فیزیوتراپی و بهترین فیزیوتراپیست های اسلامشهر را خواهید یافت؛ بهترین پزشکان و کارشناسان متخصص فیزیوتراپی که سال ها در این زمینه فعالیت کرده اند و از دانشگاه های معتبر فارق التحصیل شده اند.

اسفند 21, 1402.

آتل: نکات مهم برای استفاده بهینه و پیشگیری از آسیب‌ها

پزشکان برای درمان بیماران مبتلا به مشکلات مفصلی و افرادی که دچار شکستگی استخوان شده‌اند، از روش‌های متعددی استفاده می‌کنند؛ این اقدامات شامل تجویز فیزیوتراپی، نصب آتل، انجام عمل جراحی و... است

اسفند 12, 1402.

متخصص مغز و اعصاب در باغ فیض و زرافشان اسلامشهر: دکتر اسماعیل خلاقی

خیابان باغ فیض و زرافشان اسلامشهر جزو شلوغ‌ترین خیابان‌های اسلامشهر هستند؛ اغلب پزشکان مغز و اعصاب اسلامشهر در خیابان باغ فیض یا زرافشان فعالیت دارند. دکتر اسماعیل خلاقی نیز مطلب فعالی در این منطقه دارد.

دی 27, 1402.

فیزیوتراپی در بیماران مبتلا به پوکی استخوان

بیماران مبتلا به پوکی استخوان نیاز به مراقبت و درمان جهت حفظ و بهبود سلامت استخوانهای خود دارند. فیزیوتراپی به عنوان یکی از رویکردهای مؤثر در مدیریت پوکی استخوان، میتواند با ارائه تمرینات و آموزش

فیزیوتراپی در بیماریهای قلبی

فیزیوتراپی نقش مهمی در مدیریت و بهبود بیماران با مشکلات قلبی دارد. بیماری‌های قلبی شامل انواع مختلفی از مشکلات ایجاد شده در سیستم قلب و عروق می‌شوند، از جمله بیماری‌های قلبی عروقی، بیماری‌های قلبی التهابی، و نارسایی قلبی. درمان و مدیریت این بیماری‌ها نیاز به یک تیم چندتخصصی دارد، و فیزیوتراپی نیز به عنوان یک جزء اساسی در این تیم‌ها وارد می‌شود. در زیر، نقش فیزیوتراپی در بیماری‌های قلبی بررسی شده است:

<

نقش حرکت در بهبود وضعیت فیزیکی

 -ارتباط حرکت با سلامت فیزیکی: حرکت به عنوان یک عامل اساسی، تأثیر زیادی بر سلامت فیزیکی افراد دارد. تقویت عضلات، افزایش انعطاف‌پذیری، و بهبود عملکرد قلب و عروق از جمله اثرات مثبت حرکت بر سلامت فیزیکی می‌باشند

آبان 20, 1402.

فیزیوتراپی صورت در اسلامشهر

فیزیوتراپی صورت یک روش درمانی است که به منظور بهبود از مشکلات و اختلالات مرتبط با ساختار و عملکرد صورت و عناصر آن انجام می‌شود. این تکنیک‌ها توسط فیزیوتراپی‌ست‌ها (فیزیوتراپیست‌های صورت) انجام می‌شود. فیزیوتراپی صورت به منظور بهبود و تقویت عضلات صورت، جلوگیری از ورودی میگونه‌ها و چین و چروک‌ها، افزایش جریان خون و اعمال تمرینات استفاده می‌شود. همچنین فیزیوتراپی صورت برای مواردی از جمله وجود مشکلات در صورت نظیر فلج بلز، فلج صورت، بیماریهای غضروفی فک و ... کاربرد دارد.

فیزیوتراپی قفسه سینه

فیزیوتراپی قفسه سینه نوعی درمان است که برای بهبود عملکرد قفسه سینه و ریه ها استفاده می شود. این درمان می تواند برای افرادی که دچار آسیب یا بیماری قفسه سینه هستند، مفید باشد.

<

هزینه فیزیوتراپی

هزینه فیزیوتراپی در ایران به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله:

  • آبان 01, 1402.

فیزیوتراپی آرتروز

آرتروز یک بیماری روماتیسمی است که باعث التهاب و درد در مفاصل می شود. این بیماری می تواند هر مفصلی در بدن را درگیر کند، اما شایع ترین مفاصل درگیر، مفاصل زانو، ران، لگن، دست و پا هستند.

<

بهترین فیزیوتراپی در اسلامشهر

مرکز فیزیوتراپی باغ فیض اسلامشهر یک مرکز تخصصی فیزیوتراپی با تجربه و شهرت است که خدمات عالی در زمینه فیزیوتراپی و توانبخشی ارائه می‌دهد. این مرکز برخوردهای حرفه‌ای و اختصاصی به بیماران خود فراهم می‌کند و از آخرین تکنولوژی‌ها و روش‌های درمانی بهره می‌برد. در ادامه، برخی از ویژگی‌ها و خدماتی که مرکز فیزیوتراپی باغ فیض ارائه می‌دهد ذکر شده است:

  1. <

بهترین متخصص مغز و اعصاب در اسلامشهر

در اسلامشهر تعدادی زیادی پزشک متخصص فعالیت دارند. در میان این پزشکان ، دکتر اسماعیل خلاقی قطعاً یکی از بهترین پزشکان متخصص مغز و اعصاب در اسلامشهر هستند. دکتر اسماعیل خلاقی با سال‌ها تجربه درزمینهٔ مغز و اعصاب، به&

جایگزین فیزیوتراپی

فیزیوتراپی یک روش درمانی معتبر برای بهبود عملکرد بدن و کاهش درد است، اما در برخی موارد، افراد ممکن است به دنبال جایگزینی برای فیزیوتراپی باشند. در اینجا چندین رویکرد جایگزین به دیگر انتخابات درمانی معرفی می‌شوند:

فیزیوتراپی کمر

فیزیوتراپی کمر یک روش درمانی فیزیکی است که به بهبود عملکرد و کاهش درد و مشکلات کمری می‌پردازد. این نوع فیزیوتراپی معمولاً برای افرادی که مشکلات کمری مانند درد کمر، فشار عصبی، عمل جراحی کمری، تنگی کانال، مشکلات مهره های کمری و آسیب به عضلات و اسکلت کمر دارند، توصیه می‌شود. درمان فیزیوتراپی کمر ممکن است شامل موارد زیر باشد:

<

فیزیوتراپی پا

فیزیوتراپی پا یک روش درمانی فیزیکی است که بهبود عملکرد و سلامت پاها را هدف قرار می‌دهد. این درمان ممکن است برای مشکلات مختلف پا مانند آسیب‌های عضلانی، آرتروز، آسیب‌های عصبی، ورزشکاران و افرادی که به عنوان نتیجه‌ای از بیماری‌های مزمن مشکلات پا دارند، مورد استفاده قرار گیرد. فیزیوتراپی پا شامل تمرینات تقویتی، ماساژ، کشیدگی‌های عضلانی، استفاده از وسایل و تکنیک‌های مختلفی می‌شود تا بهبود عملکرد و تسکین درد در پاها را فراهم کند. برای دریافت درمان فیزیوتراپی پا، بهتر است با یک متخصص فیزیوتراپی مشورت کنید تا برنامه درمانی مناسب برای شرایط خود را تعیین کنید

هوش مصنوعی در فیزیوتراپی

هوش مصنوعی (AI) می‌تواند به تعداد زیادی از جنبه‌های حوزه

فیزیوتراپی بر کدام اندام های بدن تاثیر می گذارد؟

فیزیوتراپی بر روی اندام‌های مختلف بدن تأثیر می‌گذارد و این تأثیرات به شکل‌های مختلفی ممکن است اتفاق بیافتد. این تأثیرات به تعداد زیادی از عوامل، از جمله نوع مشکل عضلانی-اسکلتی، مدت زمان درمان، تمرینات مورد استفاده و وضعیت فیزیکی فرد بستگی دارد. به عنوان مثال:

آب درمانی و فیزیوتراپی

انجام آب درمانی در کنار فیزیوتراپی می‌تواند برای برخی افراد مزیت‌های بسیاری داشته باشد. ترکیب این دو روش ممکن است تأثیرات اثربخشی و بهبودی را درمانی افزایش دهد. این ترکیب به طور خاص برای تسریع فرآیند بهبودی و کاهش درد و التهاب‌ها کارآمد است.

درکنار انجام فیزیوتراپی چه فعالیت های را می توان برای بهبود سریع تر انجام داد؟

درکنار انجام فیزیوتراپی ، برای بهبود بیشتر می‌توانید به فعالیت‌های دیگری نیز روی بیاورید. در ادامه چند روش مفید برای بهبود را می‌توانید در نظر بگیرید:

تیر 03, 1402.

پذیرش بیماران از بیمارستان اسلامشهر

در اغلب بیمارستان‌های تأمین اجتماعی خدمات فیزیوتراپی نیز انجام می‌شود.

ارديبهشت 23, 1402.

اثربخشی فیزیوتراپی در درمان دردهای عضلانی- اسکلتی در اسلامشهر

دردهای عضلانی-اسکلتی اغلب به دلیل زندگی نامناسب، کار بیش از حد، ضعف عضلات و اصابت در تصادفات رخ می‌دهند و ممکن است باعث محدودیت در فعالیت های روزمره شود.

<

در مراکز فیزیوتراپی چه کارهایی بر روی بیمار انجام می شود؟

در مرکز فیزیوتراپی، بسته به نوع بیماری و مشکلات بیمار، کارهای مختلفی بر روی بیماران انجام می‌شود. در ادامه به برخی از کارهای انجام شده در مراکز فیزیوتراپی اشاره می‌کنیم

ارديبهشت 07, 1402.

چه بیمارانی برای انجام فیزیوتراپی در اولویت هستند.

بسیار مهم است که کار بیماران براساس نوبت و وقت داده‌شده انجام شود. اما بیمارانی هستند که نوبت انجام فیزیوتراپی آن‌ها در اولویت است. لازم است که این بیماران خارج از نوبت و سریع‌تر از بیماران عادی وارد اتاق‌های انجام فیزیوتراپی شوند. زیرا ممکن است به دلایل مختلف توانایی ایستادن و منتظر ماندن در مرکز فیزیوتراپی را نداشته باشند.

فروردين 28, 1402.

فیزیوتراپی در درمان زخم های پوستی:بررسی مزایا و معایب

زخم‌های پوستی شامل تمام شکل‌ها و اندازه‌های مختلفی هستند، از جمله زخم‌های خطرناک که ممکن است در صورت عدم درمان مناسب باعث عفونت و مشکلات دیگر شوند. برای درمان این نوع زخم‌ها، فیزیوتراپی به عنوان یکی از روش‌های درمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد

فروردين 26, 1402.

توصیه رفتن به استخر در کنار انجام فیزیوتراپی

متخصصان ارتوپدی و فیزیوتراپی، در کنار تجویز انجام فیزیوتراپی، به بیماران توصیه می‌کنند که به استخر بروند. استخر و آب‌درمانی یکی از تمرینات مؤثر توان‌بخشی برای آسیب‌های رباط، تاندوم و ماهیچه‌ها است.

فروردين 14, 1402.

آیا فیزیوتراپی می تواند رباط های پاره شده را ترمیم کند؟

قبل از پاسخ به این سؤال توضیح مختصری درباره عملکرد رباط می‌دهیم. در بدن انسان بیش از 600 رباط وجود دارد. این رباط‌ها استخوان‌ها را به هم متصل می‌کنند. حرکت اندام‌ها با کمک این رباط‌ها انجام می‌شود.

آیا فیزیوتراپی می‌تواند طول عمر را بهبود بخشد؟

تا پایان<

آیا فیزیوتراپی می‌تواند دامنه حرکتی را افزایش دهد؟

به‌طور

بهمن 29, 1401.

تاثیر فیزیوتراپی بر کاهش درد زانو

فیزیوتراپی یکی از روش‌های درمانی غیردارویی است که در بسیاری از موارد به کاهش درد و بهبود عملکرد فیزیکی بیماران کمک می کند. در صورتی که شما از درد زانو رنج می‌برید، ممکن است فیزیوتراپی به عنوان یک راه حل موثر برای بهبود وضعیت شما باشد.

<

متخصص مغز و اعصاب در اولین ملاقات شما چه می‌کند؟

در

بهمن 01, 1401.

آیا ممکن است فیزیوتراپی تأثیر لازم را نداشته باشد؟

بله، در برخی موارد ممکن است فیزیوتراپی تأثیر لازم را نداشته باشد. این عوامل ممکن است شامل موارد زیر باشند.

بهمن 01, 1401.

آیا امکان نیاز افراد چاق به انجام فیزیوتراپی بیشتر است؟

اضافه‌وزن،

دی 24, 1401.

آیا هیپنوتیزم بر درمان بیماری‌های مغز و اعصاب تأثیرگذار است؟

هیپنوتیزم

دی 19, 1401.

آیا فیزیوتراپی برای درمان پارکینسون مفید است؟

بیماری پارکینسون

چه زمانی باید به فیزیوتراپیست مراجعه کنم؟

دی 11, 1401.

فیزیوتراپی درمان سکته مغزی در منزل

سکته مغزی از بیماری‌هایی هست که در بسیاری از مواقع شخص توانایی حرکتی خود را از دست می‌دهد. برای درمان و بهبود نسبی بیمار دچار به سکته مغزی معمولاً انجام فیزیوتراپی تجویز می‌شود. انتقال شخص دچار سکته مغزی به مراکز فیزیوتراپی با مشکلات زیادی همراه است. ازاین‌رو بسیاری از افرادی که دچار سکته مغزی هستند ترجیح می‌دهند در منزل خود دوره‌های فیزیوتراپی را انجام دهند.

دی 03, 1401.

بیمارستان مغز و اعصاب نزدیک اسلامشهر

یکی از مواردی ممکن است در هر شبانه‌روز برای افراد پیش آید سکته مغزی است. در صورت بروز سکته مغزی بیمار بایستی به بیمارستان منتقل شود. زمان طلایی برای بیماری که دچار سکته مغزی می‌شود ۶۰

آبان 23, 1401.

فیزیوتراپی برای بیماران مبتلا به پوکی استخوان

فیزیوتراپی

آبان 21, 1401.

مزایای انجام فیزیوتراپی در خانه

در

آبان 14, 1401.

چطور برای ویزیت متخصص مغز و اعصاب آماده شوید

30, -3443.

آمادگی قبل از فیزیوتراپی

قبل از انجام فیزیوتراپی موارد زیر را رعایت کنید.

آبان 02, 1401.

فیزیوتراپی با دفترچه تأمین اجتماعی

در این مرکز فیزیوتراپی با دفترچه تأمین اجتماعی انجام می‌شود.

طرف قرارداد با بیمه‌های تکمیلی

مرکز فیزیوتراپی باغ فیض اسلامشهر طرف قرارداد با بسیاری از بیمه‌های تکمیلی است. در زیر برخی از بیمه‌های تکمیلی طرف قرارداد با این مجموعه را ذکر می‌کنیم.

در زیر سه نوع مهم فیزیوتراپی را نام می‌بریم.

مهر 26, 1401.

گرما درمانی و سرما درمانی

گرما <

تراکشن تراپی

تراکشن

مهر 26, 1401.

فیزیوتراپی دهان و فک

عضلات و مفاصل دهان و فک ممکن است به دلایل مختلفی دچار مشکل شوند؛ در برخی از مشکلات این‌چنینی انجام

چه بیماری‌هایی باعث مشکلات عصبی می‌شوند؟

در فهرست زیر برخی از آن‌ها ذکرشده است که ما یک مرور مختصر برای آن‌ها ارائه کرده‌ایم.

مهر 19, 1401.

شایع‌ترین بیماری عصبی چیست؟

سردرد یکی از <

آیا می‌توان بدون مدرک فیزیوتراپیست شد؟

برای

بیماری آلزایمر و علائم آن

بیماری

مهر 06, 1401.

در صورت برخورد ضربه به سر چه‌کار کنیم؟

با

مهر 02, 1401.

علائم مرگ مغزی

شهریور 26, 1401.

افزایش درخواست انجام MRI در مراکز تصویربرداری اسلامشهر

در سال اخیر درخواست انجام

ماساژ در فیزیوتراپی

ماساژ

علائم سکته مغزی

دوره‌های شبیه فیزیوتراپی

 

مرداد 08, 1401.

10 دانشگاه برتر جهانی برای علوم اعصاب

 

تیر 26, 1401.

تأثیر بیماری روانی بر عملکرد مغز

وقتی <

تاثیر فیزیوتراپی بر کاهش افسردگی

فیزیوتراپی

تیر 26, 1401.

فواصل انجام فیزیوتراپی

فیزیوتراپی معمولاً در 10 جلسه تجویز می‌شود. انجام 10 جلسه فیزیوتراپی ممکن است بنا به تجویز پزشک هرروز، یک روز درمیان یا حتی 2 بار در هفته انجام می‌شود. قاعدتاً دوره فیزیوتراپی بایستی در کمتر از یک ماه پایان پذیرد؛ حداکثر زمانی که برای پایان دوره فیزیوتراپی می‌توان در نظر گرفت دو ماه است.

تیر 20, 1401.

فیزیوتراپی در چه مکان‌هایی انجام می‌شود؟

فیزیوتراپی در بیمارستان‌ها،

نداشتن وقت کافی برای مراجعه به مراکز فیزیوتراپی

متأسفانه شاهد هستیم که برخی بیماران نیاز فوری به انجام فیزیوتراپی دارند، اما اظهار می‌کنند که وقت کافی برای حضور در جلسات فیزیوتراپی دارند. برخی سؤال می‌کنند که آیا می‌توان چند جلسه فیزیوتراپی را در یک روز انجام داد؟ قطعاً پاسخ منفی است؛ اما می‌توانیم وقت دهی جلسات فیزیوتراپی بیمار را با ساعاتی که بیمار تمایل به حضور دارند تنظیم کنیم.

چرا برخی از افراد به پزشکان مراجعه نمی‌کنند؟

در جامعه افرادی هستند که تمایلی به مراجعه به پزشک ندارند. این عدم تمایل می‌تواند به چند دلیل باشد. نداشتن بودجه کافی برای پرداخت هزینه، عدم اعتماد به سیستم پزشکی، سهل‌انگاری و نداشتن وقت و حوصله از عوامل مهمی است که باعث می‌شود افراد به پزشک مراجعه نکنند. در موارد فراوانی دیده‌شده است که حتی افراد باوجود مشکلات بسیار جدی، به پزشک مراجعه نمی‌کنند. در کشور ما ایران نیز بالا بودن هزینه‌های زندگی و نبود بودجه کافی از مهم‌ترین مواردی است که افراد به پزشک مراجعه نمی‌کنند.

تیر 06, 1401.

تأثیر فیزیوتراپی بر استخوان

فیزیوتراپی <

فیزیوتراپی عصبی

آیا فیزیوتراپی می‌تواند به درد عصبی کمک کند؟ انواع متعددی از دردهای عصبی وجود دارد که رایج‌ترین آن‌ها سوزن سوزن شدن، بی‌حسی و سیاتیک است. این بیماری معمولاً پاها، دست‌ها، پاها، بازوها و صورت را درگیر می‌کند و اغلب در اثر فشار، پارگی و/یا کشیدگی ایجاد می‌شود. به‌طورکلی، اگر از نوعی درد عصبی رنج می‌برید، علائم می&

چطور تخصص مغز و اعصاب در پزشکی ایجاد شد؟

متخصصان

خرداد 17, 1401.

تعریف کلی فیزیوتراپی ورزشی

فیزیوتراپیست های ورزشی در پیشگیری و مدیریت آسیب‌های ناشی از ورزش و ورزش در تمام سنین و در تمام سطوح توانایی نقش دارند. این فیزیوتراپیست های متخصص، توصیه‌های مبتنی بر شواهد را در مورد مشارکت ایمن در ورزش و ورزش ارائه می‌دهند. علاوه بر این، آن‌ها یک سبک زندگی فعال را برای کمک به افراد در بهبود و حفظ کیفیت زندگی خود ترویج می‌کنند. فیزیوتراپیست‌های ورزشی همچنین نقش بزرگی در کمک به ورزشکاران در تمام سنین و تمام سطوح توانایی برای افزایش عملکرد خوددارند.

اخبار و مطالب مهم فیزیوتراپی در سال 1400

  

انجام فیزیوتراپی مفاصل فک

انجام فیزیوتراپی فک از مواردی هست که حساسیت بالای دارد. این نوع فیزیوتراپی در برخی از بیمارانی که دچار بیماری‌های مربوط به فک هستند، توسط پزشک تجویز می‌شود. فیزیوتراپی فک ازاین‌جهت حساس و مهم است که انجام فیزیوتراپی در این عضو صورت ممکن است به پوست صورت آسیب وارد کند؛ برای مثال سوختگی پوست صورت ازجمله این موارد است؛ برای انجام فیزیوتراپی فک حتماً به یک مرکز فیزیوتراپی باتجربه بالا مراجعه کنید؛ همچنین دقت داشته باشید که قبل از وقت گرفتن برای این نوع فیزیوتراپی از پزشک مجموعه درخواست کنید به‌صورت مستقیم نسخه پزشک و شرایط شما را بررسی کنید.

مشکل عدم حضور پزشک متخصص مغز و اعصاب در روزهای تعطیل در اسلامشهر

در شهر اسلامشهر حدود 10 متخصص مغز و اعصاب در حال خدمت به بیماران هستند. همه این پزشکان در روزهای غیر تعطیل در حال فعالیت هستند. حتی بیمارستان امام رضا سعیدیه اسلامشهر و بیمارستان امام زمان اسلامشهر نیز در اغلب روزهای تعطیل پزشک متخصص مغز و اعصاب ندارد.

تعرفه انجام فیزیوتراپی بخش خصوصی سال 1401

در زیر تعرفه انجام فیزیوتراپی بخش خصوصی سال 1401 آورده شده است.

tarefephysiotraphy

tarefephysiotraphy140102

 

 

 

تعرفه انجام فیزیوتراپی در محل

در زیر تصاویر تعرفه‌های

فیزیوتراپی برای فلج کامل

درمان فیزیوتراپی ممکن است شامل<

فیزیوتراپی کودکان

فیزیوتراپی: راه حلی برای مشکلات حرکتی کودکان

ارديبهشت 19, 1401.

بیمارستان ها و مراکزدرمانی بزرگ در اسلامشهر و حومه

در شهرستان اسلامشهر مراکز درمانی بزرگی قرار دارند. بیمارستان امام رضا بزرگ‌ترین مرکز درمانی در این شهرستان است. بعد از بیمارستان امام رضا بیمارستان امام زمان واقع در میدان نماز اسلامشهر بزرگ‌ترین و جامع‌ترین بیمارستان است.

ارديبهشت 14, 1401.

چه علائمی نشان می‌دهد که باید به متخصص مغز و اعصاب مراجعه کنید؟

در زیر شش

ارديبهشت 14, 1401.

تاثیر فیزیوتراپی بر تسکین درد

درمان فیزیوتراپی برای تسکین درد ممکن است شامل ماساژ بافت نرم و کشش برای از بین بردن تنش و اسپاسم، تحرک مفصل، طب سوزنی، الکتروتراپی، ورزش‌های اصلاحی، آگاهی از وضعیت بدنی و توصیه‌هایی در مورد چگونگی غلبه بر درد در فعالیت‌های روزانه باشد

ارديبهشت 12, 1401.

قبل از یک جلسه فیزیوتراپی چه بخورم؟

یک میان وعده هوشمندانه می تواند تفاوت بزرگی برای بدن شما قبل و بعد از هر تمرین ایجاد کند. به خصوص در طول تمرین فیزیوتراپی، بدن شما روی عضله سازی، بازیابی قدرت و سپس ریکاوری از فعالیت شما متمرکز است. یکی از مهم ترین کارهایی که می توانید انجام دهید تا بیشترین بهره را از جلسه

اسفند 08, 1400.

ممکن است پزشکان اشتباه کنند؟

 بله پزشکان نیز ممکن است در تشخیص خود اشتباه کنند. درصورتی‌که پس از مراجعه برای چند بار پیش پزشکی نتیجه نگرفتید پیشنهاد می‌شود که

اسفند 04, 1400.

سؤالاتی که بیماران باید از متخصص مغز و اعصاب خود بپرسند.

بیماران معمولاً در هنگام ویزیت پزشکان سؤالات بسیاری از پزشک می‌پرسند. پزشک به دلایل مختلفی ممکن است ارائه برخی توصیه‌ها را به بیمار فراموش

الکتروتراپی چیست؟

الکتروتراپی یکی از زیرشاخه‌های فیزیوتراپی است. الکتروتراپی

تفاوت متخصص مغز و اعصاب با روان شناس

مغز

بهمن 30, 1400.

هر جلسه فیزیوتراپی چقدر طول می کشد؟

معمولاً <

تأثیر راه رفتن روی تردمیل آبی بر بازسازی رباط صلیبی

بهمن 25, 1400.

بهترین زمان در روز برای انجام فیزیوتراپی

برای اینکه بدانیم بهترین زمان برای انجام فیزیوتراپی در روز چه زمانی است، باید عملکرد عضلات، مفاصل و قسمت‌های مختلف بدن در ساعت‌های مختلف روز بررسی کنیم.

سؤالات رایج در مورد جراحی مغز

عوارض جراحی مغز

بهمن 19, 1400.

یکی از عوامل ایجاد درد هنگام فیزیوتراپی

در

چرا فیزیوتراپی حرفه ای خاص است؟

فیزیوتراپی <

کاری که فیزیوتراپیست ها آرزو می‌کنند که انجام دهید یا ندهید.

فیزیوتراپیست ها افرادی مهربان و دلسوز هستند و دوست دارند شاهد بهبود بیماران خود باشند.. بااین‌حال، گاهی اوقات ممکن است نام امید شوند.

بهمن 13, 1400.

تا چه زمانی به انجام فیزیوتراپی ادامه بدهیم؟

شما <

وقت دهی بیماران برای فیزیوتراپی تاریخ مطلب 13/11/1400

با توجه به اینکه انجام فیزیوتراپی امری اورژانسی محسوب نمی‌شود و همچنین کلیه زمان‌های فیزیوتراپی تا 1 روز آینده پراست، لازم است بیماران برای

بهمن 13, 1400.

تفاوت متخصص مغز و اعصاب با جراح مغز واعصاب

جراحی <

چرا انجام فیزیوتراپی پس از عمل جراحی لازم است؟

فیزیوتراپی <

تاثیر کشیدن سیگار بر مغز

محققان <

چه نوع رژیم غذایی بر مغز تاثیر منفی دارد؟

الگوهای <

سرطان مغز چیست؟

سرطان <

آیا انجام فیزیوتراپی با درد همراه است؟

انجام فیزیوتراپی در اغلب موارد بدون درد و یا با درد خفیفی همراه است

بهمن 02, 1400.

چرا آزمایش EMG دردناک است؟

درد <

طرح حذف دفترچه های کاغذی

طرح حذف دفترچه های کاغذی طرح بسیار بزرگ و مهمی است که سازمان تامین اجتماعی پس از کش و قوص فراوان از اول استفند 99 آن را به اجرا گذاشته است.بر اساس این طرح دفترچه های کاغذی حذف می شود و پزشکان و مراکز درمانی باید نسخه های بیماران را به صورت الکترونیکی ثبت کنند.این طرح در کنار مزایای فراونی که دارد معایبی نیز دارد.یکی از مهمترین معایب این طرح سردرگمی پزشکان ،درمانگاه ها و مردم است.بسیاری از پزشکان معتقدند که زیرساخت و بستر مناسب برای اجرای این طرح حداقل در شرایط فعلی وجود ندارد.مردم نیز آموزش و اطلاع رسانی دقیق در این مورد دریافت نکرده اند.

در کنار موارد ذکر شده برخی پزشکان و درمانگاهها حتی به ساده ترین کامپیوترها نیز مجهز نیستند و با شروع این طرح باید برای تهیه کامپیوتر و تجهیزات الکترونیکی اقدام نمایند.با اینکه حذف دفترچه های کاغذی قدمی مهم در ارائه خدمات الکترونیک است و صرفه جویی فراوانی برای سازمان تامین اجتماعی به همراه دارد اما ممکن است خدمات رسانی پزشکی را با چالش جدیدی مواجه کند.

روش جدید پذیرش و نسخه نویسی بیماران توسط پزشک:

<

چه زمانی هنگام انجام فیزیوتراپی باید به پزشک مراجعه کرد؟

به‌طورکلی،

کوتاه در مورد علم فیزیوتراپی

کوتاه در مورد علم فیزیوتراپی

دی 25, 1400.

تاریخچه فیزیوتراپی

فیزیوتراپی

دی 25, 1400.

تأثیر انجام فیزیوتراپی بر کاهش ورم در منطقه آسیب‌دیده

در برخی از موارد ممکن است منطقه از بدن دچار آسیب شدید شده باشد به‌طوری‌که نیاز به انجام عمل جراحی داشته باشد. در بسیاری از موارد این‌چنینی ناحیه مربوطه دچار ورم و آب‌آوردگی می‌شود. درصورتی‌که که ناحیه مربوطه دچار ورم و آب‌آوردگی شود میزان آسیب به‌صورت دقیق قابل‌تشخیص نخواهد بود.

فیزیوتراپی بیماران دچار فلج بلز_پالزی

بیماری بلز_پالزی از جمله بیماریهای نادر است که باعث ایجاد مشکلات حرکتی در ناحیه صورت بیماران می شود.این بیماری باعث فلج یک طرفه صورت و مشکلات حرکتی در این ناحیه می شود.در موارد بسیاری برای این بیماری انجام فیزیوتراپی و الکتروتراپی تجویز می شود.مجموعه فیزیوتراپی اسلامشهر خدمات فیزیوتراپی مربوط به بیماری بلز پالزی و بیمارهای مشابه  را انجام می دهد.

 

مطالب مرتبط

فیزیوتراپی اسلامشهر،قدیمی ترین و مجهزترین مرکز فیزیوتراپی در اسلامشهر

فیزیوتراپی اسلامشهر قدیمی ترین و مجهزترین مرکز فیزیوتراپی در اسلامشهر می باشد که توسط متخصصین و کارشناسان زبده اداره می شود.

 

 

مطالب مرتبط

مزایای طب سوزنی

طب سوزنی از روشهای درمانی بسیار قدیمی و ماثر می باشد که از دیرباز توسط کشورهای شرقی از جمله چین مورد استفاده قرار می گرفت اخیرا با آشکار شدن  مزایا و نتایج این روش درمانی به صورت علمی ،این رشته پزشکی به رشته های پزشکی اضافه شده است و پزشک پس از طی مرحله پزشکی عمومی می تواند این رشته را به صورت تخصصی تحصیل کند .در مورد معایب این روش درمانی باید اضافه کنیم که این روش هیچ معایب شناخته شده ای ندارد و از مطمئن ترین و بهریتن روشهای درمانی می باشد.جالب است بدانید این روش درمانی در هر سن و سالی می تواند موثر باشد.

 

مطالب مرتبط

مالش به جای فیزیوتراپی ؟؟؟!!

چند روز پیش کلیپی در فضای مجازی منتشر شد که وزیر محترم بهداشت به بیماری توصیه می کردند که به جای فیزیوتراپی از

بیمار رامالش دهند.با توجه به اینکه صحبت ایشان سوالاتی در ذهن مردم در مورد درمان فیزیوتراپی ایجاد کرده است باید عرض کنیم که

صحبتی که ایشان در کلیپ با بیمار داشتند کاملا جنبه شوخی و طنز داشت و هیچگونه ارزش علمی و پزشکی ندارد.

 

مطالب مرتبط

مرکز طب سوزنی اسلامشهر

بیماری کرونا در اسلامشهر

با توجه به سوالات بسیار بیماران و مراجعه کنندگان محترم در مورد بیماری کرونا ،بایستی خدمت این عزیزان عرض کنیم که تا تاریخ 98/12/04  هیچ موردی از بیماری کرونا در اسلامشهر مشاهده نشده است .البته بسیاری از افرادی که به این بیماری مبتلا شده اند ممکن است از داشتن این بیماری اطلاع نداشته باشند از این رو بایستی نکات ایمنی و بهداشتی را به صورت کامل رعایت کرد.

 

مطالب مرتبط

<

روزهای فعالیت فیزیوتراپی و متخصص مغز و اعصاب

فیزیوتراپی دکتر مجید میرزا حیدری: همه روزه به جز ایام تعطیل از ساعت 9 صبح الی 20 شب

<

مواردی که بایستی در انجام فیزیوتراپی احتیاط شود

مواردی وجود دارند که بایستی حتما در انجام فیزیوتراپی احتیاط شود برخی از این موارد به شرح زیر می باشند:

-تمرینات سنگین در بیماران قلبی

مدارک مورد نیاز برای دریافت وجه از مراکز بیمه ای

برخی از مراجعه کنندگان عزیز دارای بیمه های مکمل و تکمیلی می باشند.با توجه به این که مرکز فیزیوتراپی اسلامشهر با برخی بیمه های تکمیلی طرف قرار داد می باشد ،با ارئه و تایید اینترنتی  بیمه تکمیلی ،بیمه دوم بیماران عزیز در هزینه اعمال شده و از هزینه کل  کثر می شوند.در صورتی که احیانا این مرکز با بیمه تکمیلی بیمار طرف قرار داد نباشد بیماران می توانند با ارائه فاکتور این مرکز به مراکز بیمه ای اضافه پرداختی خود را از بیمه دریافت کنند.

برای دریافت اضافه پرداختی از بیمه مدارکی مورد نیاز هست که در زیر به برخی از این مدارک اشاره می کنیم.<

متخصص مغز و اعصاب در اسلامشهر

متخصص مغز و اعصاب در اسلامشهر،فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب

صفحه اصلی

تاثیر امواج فیزیوتراپی بر پروتزهای قرارگرفته در بدن

امواج برخی دستگاههای فیزیوتراپی ممکن است بر روی برخی فیکساتورها و پروتزهای نصب شده در داخل بدن افراد تاثیر منفی بگذارد.از این رو افراد بایستی قبل از انجام فیزیوتراپی در صورت وجود پروتز یا پلاتین و.. در بدن این مورد را حتما به مسئولین فیزیوتراپی اطلاع دهند تا مراقبت های لازم صورت گیرد.

 

مطالب مرتبط

مدت زمان دوره های فیزیوتراپی

مدت زمان انجام دوره های فیزیوتراپی متفاوت است و بستگی به تشخیص پزشک دارد.پزشکان معمولا بر اساس شدت بیماری و نیاز بیمار به بهبودی تعداد جلسه های فیزیوتراپی را مشخص می کنند .مثلا ممکن است برای بیماری تنها 5 جلسه فیزیوتراپی نیاز باشد و طی یک هفته بیمار با سپری کردن فیزیوتراپی توان اولیه را باز خواهد یافت.در مواقعی نیز ممکن است بیمار مجبور باشد سالها و شاید تا آخر عمر نیاز به انجام فیزیوتراپی داشته باشد نظیر بیماری های فلج های حرکتی که نیاز به دوره فیزیوتراپی دائمی دارد.اما به صورت روتین دوره فیزیوتراپی 10 جلسه ای برای بیمار تجویز می شود .

دی 30, 1398.

مدیریت مرکز فیزیوتراپی اسلامشهر

مدیریت مرکز فیزیوتراپی باغ فیض اسلامشهر جناب آقای دکتر مجید میرزا حیدری می باشند.رزومه و تخصص ایشان به شرح زیر می باشد.

فیزیوتراپیست و دکترای حرفه ای فیزیوتراپی

بیشترین آمار بیماران مراجعه کننده برای فیزیوتراپی

افراد مختلف به دلیل بیماری های مختلف برای انجام فیزیوتراپی به مراکز فیزیوتراپی مراجعه می کنند.در این میان بیشترین آمار مراجعه مربوط به بیماران دچار آسیب دیدگی های عضلانی ،آسیب دیدگی اسکلتی و آسیب های عصبی می باشد .

افراد مبتلا به بیماریهای زیر نیز درصد بالایی از مراجعه کنندگان برای فیزیوتراپی را تشکیل می دهند.

دی 21, 1398.

ارائه اطلاعات پزشکی هنگام مراجعه برای فیزیوتراپی

بیماران و عزیزانی که برای انجام فیزیوتراپی مراجعه می نمایند در صورتی که مبتلا به بیماری خاص نظیر بیماری های قلبی و ..  باشند قبل از انجام فیزیوتراپی حتما این مورد را با کارشناس این مرکز مطرح نمایند.در انجام فیزیوتراپی برای عزیزانی که بیمارهای خاصی داشته باشند هنگام انجام فیزیوتراپی نهایت احتیاط انجام می شود.

 

مطالب مرتبط

تجهیزات مورد استفاده در مرکز فیزیوتراپی باغ فیض اسلامشهر

مرکز فیزیوتراپی باغ فیض اسلامشهر کلیه تجهیزات و دستگاههای فیزیوتراپی مورد نیاز را دارا می باشد.این مجموعه به صورت مستمر تجهیزات خود را به سرویس و در صورت نیاز به روزرسانی می نماید.در زیر نام برخی از این تجهیزات را ذکر می کنیم.

الکتریکال استی مولیشن

همه چیز درباره فیزیوتراپی

بیماران پس از پایان دوره فیزیوتراپی چه کاری بایستی انجام دهند؟

برخی بیماران به محض اینکه پروسه فیزیوتراپی به اتمام رسید انجام ان را رها می کنند در صورتی که بیماران

درباره ما

مرکز تشخیصی درمانی ستون فقرات اسلامشهر بیش از 15 سال سابقه درزمینهٔ تشخیص و درمان بیماری‌های مغز و اعصاب و ستون فقرات دارد. این مرکز با دارا بودن تجهیزاتی مدرن و پیشرفته، پزشکانی متخصص و زبده و پرسنلی مسئول و توانمند در خدمت بیماران محترم در اسلامشهر است. این مجموعه در کنار دارا بودن مرکز فیزیوتراپی مجهز، دارای کادر پزشک فوق تخصص درزمینهٔ مغز و اعصاب نیز می باشد.

دکتر اسماعیل خلاقی فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب در مطب مجهز خود در این مجموعه فعالیت دارند.

طراح وب سایت

   طراحی سایت و سئو :مهندس مرتضی خیری

     وب سایت: http://sitevaseo.ir

اطلاعات تماس

      آدرس فیزیوتراپی و مطب فوق جراحی مغز و اعصاب

      اسلامشهر،میدان باغ فیض ،کوچه 9 ،پلاک 49

      فیزیوتراپی : همه روزه به غیر از ایام تعطیلات از ساعت 9 تا 20

       روزهای کاری متخصص جراحی مغز و اعصاب

      روزهای شنبه ،دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 16 الی 20

        _______________________________________________________

       تلفن فیزیوتراپی :56358039

       تلفن متخصص جراحی مغز و اعصاب:09336006440

        instagrampaje of eslamshahrspine.ir صفحه اینستاگرام دکتر میرزاحیدری

بالا