شماره تلفن 56358039

یکی از مواردی ممکن است در هر شبانه‌روز برای افراد پیش آید سکته مغزی است. در صورت بروز سکته مغزی بیمار بایستی به بیمارستان منتقل شود. زمان طلایی برای بیماری که دچار سکته مغزی می‌شود ۶۰ دقیقه یا کمتر است. این دوره ۶۰ دقیقه‌ای اغلب به‌عنوان "ساعت طلایی" درمان سکته مغزی ایسکمیک حاد نامیده می‌شود. دلیل طلایی بودن ساعت اول این است که بیماران سکته مغزی در صورت رسیدن به بیمارستان و درمان با داروی لخته ساز به نام TPA در همان ساعت اول، شانس بسیار بیشتری برای زنده ماندن و جلوگیری از آسیب طولانیمدت مغزی دارند.

در زیر سه بیمارستان مغز و اعصاب نزدیک اسلامشهر که با بیمه تأمین اجتماعی طرف قرارداد هستند را نام‌برده و توضیحاتی در مورد آن ارائه می‌کنیم.

بیمارستان امام رضا اسلامشهر: نزدیک‌ترین بیمارستان واقع در اسلامشهر، که در شهر اسلامشهر قرار دارد، بیمارستان امام رضا است. فاصل دورترین نقطه در اسلامشهر تا این بیمارستان حدود ۱۰ دقیقه است. هرچند بیمارستان اما رضا، بیمارستان تخصصی مغز و اعصاب نیست، بااین‌حال برای موارد اورژانسی نظیر سکته مغزی می‌تواند خدمات اورژانسی لازم را انجام دهد.

بیمارستان لقمان: بیمارستان بعدی بیمارستان لقمان است: بیمارستان لقمان دارای بخش تخصصی مغز و اعصاب است. این بیمارستان، بیمارستانی شناخته‌شده درزمینهٔ بیماری‌های مغز و اعصاب هست. این بیمارتسان در خیابان کارگر جنوبی قرار دارد. فاصله اسلامشهر تا این بیمارستان درشرایط بدون ترافیک و با خودروی شخصی حدود 20 تا 25 دقیقه است.

بیمارستان میلاد: بیمارستان میلاد نیز بیمارستانی شناخته‌شده در کشور است. این بیمارستان دارای بخش تخصصی مغز و اعصاب مجهز هست.

Neurologist in eslamshahr

درباره ما

مرکز تشخیصی درمانی ستون فقرات اسلامشهر بیش از 15 سال سابقه درزمینهٔ تشخیص و درمان بیماری‌های مغز و اعصاب و ستون فقرات دارد. این مرکز با دارا بودن تجهیزاتی مدرن و پیشرفته، پزشکانی متخصص و زبده و پرسنلی مسئول و توانمند در خدمت بیماران محترم در اسلامشهر است. این مجموعه در کنار دارا بودن مرکز فیزیوتراپی مجهز، دارای کادر پزشک فوق تخصص درزمینهٔ مغز و اعصاب نیز می باشد.

دکتر اسماعیل خلاقی فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب در مطب مجهز خود در این مجموعه فعالیت دارند.

طراح وب سایت

   طراحی سایت و سئو :مهندس مرتضی خیری

     وب سایت: http://sitevaseo.ir

اطلاعات تماس

      آدرس فیزیوتراپی و مطب فوق جراحی مغز و اعصاب

      اسلامشهر،میدان باغ فیض ،کوچه 9 ،پلاک 49

      فیزیوتراپی : همه روزه به غیر از ایام تعطیلات 9 تا 20

       روزهای کاری متخصص جراحی مغز و اعصاب

      روزهای شنبه ،دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 16 الی 20

        _______________________________________________________

       تلفن فیزیوتراپی :56358039

       تلفن متخصص جراحی مغز و اعصاب:09336006440

        instagrampaje of eslamshahrspine.ir

 

 

بالا