شماره تلفن 56358039

تا پایان قرن گذشته، زندگی طولانی فقط یک رؤیا بود. بر اساس گزارش‌ها، میانگین طول عمر در سطح جهان‌بین 30 تا 50 سال متغیر بود. اما بعدازآن واکسن‌ها و آنتی‌بیوتیک‌ها آمدند و میانگین طول عمر امروز 70 سال است که در بیشتر کشورها تا 80 سال افزایش‌یافته است. این امر باعث شده است تا مردم بیشتر به داروها برای حفظ سلامت خود اعتماد کنند.

این‌یک واقعیت کمتر شناخته‌شده است که درمان‌هایی که با کمک فیزیوتراپی انجام می‌شود به درمان بسیاری از مشکلات کمک می‌کند و به ما نیز کمک می‌کند تا طولانی زندگی کنیم. فیزیوتراپی درمانی بدون دارو است. درمانی که از طریق تمرینات خاص، تکنیک‌های دست‌کاری و تجهیزات مکانیکی انجام می‌شود. درمان با کمک دارو اشتباه نیست، اما در برخی موارد ممکن است عوارض جانبی متعددی داشته باشد. هیچ ورزش یا درمانی در فیزیوتراپی بدون بررسی زمینه بیماری توصیه نمی‌شود.

فیزیوتراپی نسبت به داروها مزیت دارد: این روش عوارض جانبی ندارد و بیماران احساس آرامش می‌کنند. نتایج فیزیوتراپی عمدتاً مثبت و طولانی‌مدت هستند، اگرچه ممکن است بهبودی مشکلات به زمان نیاز داشته باشد. بیماران فلج، اختلالات عصبی، ناتوانیهای ناشی از تصادف، لغزش دیسک، شکستگی یا سایر مشکلات عضلانی و حتی معتادان به مواد مخدر طی چند سال گذشته با کمک فیزیوتراپی درمان شدهاند.

درباره ما

مرکز تشخیصی درمانی ستون فقرات اسلامشهر بیش از 15 سال سابقه درزمینهٔ تشخیص و درمان بیماری‌های مغز و اعصاب و ستون فقرات دارد. این مرکز با دارا بودن تجهیزاتی مدرن و پیشرفته، پزشکانی متخصص و زبده و پرسنلی مسئول و توانمند در خدمت بیماران محترم در اسلامشهر است. این مجموعه در کنار دارا بودن مرکز فیزیوتراپی مجهز، دارای کادر پزشک فوق تخصص درزمینهٔ مغز و اعصاب نیز می باشد.

دکتر اسماعیل خلاقی فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب در مطب مجهز خود در این مجموعه فعالیت دارند.

طراح وب سایت

   طراحی سایت و سئو :مهندس مرتضی خیری

     وب سایت: http://sitevaseo.ir

اطلاعات تماس

      آدرس فیزیوتراپی و مطب فوق جراحی مغز و اعصاب

      اسلامشهر،میدان باغ فیض ،کوچه 9 ،پلاک 49

      فیزیوتراپی : همه روزه به غیر از ایام تعطیلات از ساعت 9 تا 20

       روزهای کاری متخصص جراحی مغز و اعصاب

      روزهای شنبه ،دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 16 الی 20

        _______________________________________________________

       تلفن فیزیوتراپی :56358039

       تلفن متخصص جراحی مغز و اعصاب:09336006440

        instagrampaje of eslamshahrspine.ir

 

 

بالا