شماره تلفن 56358039
دکتر اسماعیل خلاقی فوق تخصص جراحی و متخصص مغز و اعصاب  و  ستون فقرات  در اسلامشهر     جراحی دیسک کمر و گردن با جدیدترین متدهای روز (جراحی به روش بسته بالیزر ) در اسلامشهر    جراحی شکستگی های ستون فقرات     انجام جدیدترین و کم خطر ترین روشهای جراحی ستون فقرات و گردن با دقت بسیار بالا در بهترین     کلینیک ها و بیمارستانهای کشور         فیزیوتراپی،متخصص،مغز،اعصاب،طب،سوزنی
مرکز تشخیصی درمانی ستون فقرات اسلامشهر با بیش از 18 سال سابقه در زمینه تشخیص و درمان انواع بیماریهای ستون فقرات و گردن در اسلامشهر می باشد .این مرکز علاوه بر دارا بودن پزشکان فوق تخصص جراحی مغز واعصاب دارای کلینیک مجهز فیزیوتراپی می باشد.       تلفن کلینیک فیزیوتراپی :56358039                                                                                         تلفن مطب فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب:09336006440

مرکز فیزیوتراپی و مجتمع تشخیصی درمانی اسلامشهر

انجام فیزیوتراپی در اسلامشهر، درمان کمردرد و بیماری های ستون فقرات ،جراحی ستون فقرات ،جراحی مغز و اعصاب ،طب سوزنی،فیزیوتراپی اسلامشهر

icon متخصص مغز و اعصاب در اسلامشهر

این مجموعه دارای متخصصین مغز و اعصاب و فوق تخصص مغز و اعصاب می باشد که در روزهای زوج ساعت 16 الی 20 در مطب اسلامشهر فعالیت دارند.

icon جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات

جدیدترین روش های جراحی ستون فقرات با روش جراحی بسته لیزری (بدون باز کردن سطح بدن)

icon نمونه برداری از ضایعات مغزی

انجام نمونه برداری از ضایعات مغزی به روش نروناویگیشن(عمل جراحی مغز به روش بسته) در مطب متخصص مغز و اعصاب در اسلامشهر

icon  فیزیوتراپی در اسلامشهر

انجام خدمات فیزیوتراپی در اسلامشهر با استفاده از بهترین تجهیزات پزشکی در این مرکز انجام می شود.

 

دکتر اسماعیل خلاقی
مختصری از ما

مرکزفیزیوتراپی اسلامشهر و مرکز تشخیص درمانی ستون فقرات اسلامشهر با جدیدترین تجهیزات روز دنیا در زمینه پزشکی و با پزشکانی زبده و باتجربه در خدمت همشهریان عزیز می باشد .این مرکز با استفاده از متدهای روز دنیا در زمینه ارائه خدمات فیزیوتراپی و  جراحی ستون فقرات (جراحی بسته لیزری )که پیشرفته ترین و کم عارضه ترین روش جراحی شناخته شده می باشد،و همچنین درمان شکستگی های ستون فقرات به صورت بسته بدون بیهوشی از راه پوست Vertebroplasty و kyphoplasty فعالیت دارد.همچنین این مجموعه از حضور دکتر اسماعیل خلاقی فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب بهره مند می باشد.

برای مشاهده مطالب بیشتر در مورد فیزیوتراپی اینجا کلیک کنید.

بیشتر
icon

اطلاعات تماس

آدرس :  اسلامشهر ،  میدان باغ فیض   ،کوچه 9، پلاک 49

تلفن فیزیوتراپی:56358039

تلفن فوق تخصص مغز و اعصاب :09336006440

 

خدمات توانبخشی و فیزیوتراپی در اسلامشهر

آیا فیزیوتراپی می‌تواند به درد عصبی کمک کند؟ انواع متعددی از دردهای عصبی وجود دارد که رایج‌ترین آن‌ها سوزن سوزن شدن، بی‌حسی و سیاتیک است. این بیماری معمولاً پاها، دست‌ها، پاها، بازوها و صورت را درگیر می‌کند و اغلب در اثر فشار، پارگی و/یا کشیدگی ایجاد می‌شود. به‌طورکلی، اگر از نوعی درد عصبی رنج می‌برید، علائم می‌تواند شامل سوزن سوزن شدن/خارش کردن، حساسیت، درد، ضربان، درد، ضربه زدن، سوزش و ضعف باشد. هنگامی‌که از آسیب اعصاب محیطی رنج می‌برید، معمولاً به‌عنوان نوروپاتی محیطی شناخته می‌شود.

3 نوع عمده آسیب عصبی:

سه نوع اصلی آسیب عصبی وجود دارد که عبارت‌اند از نوروپراکسی، آکسونوتمزیس و نوروتمزیس. نوروپراکسی زمانی ایجاد می‌شود که هدایت عصبی مسدود شود، اما عصب دست‌نخورده باقی بماند. Axonotmesis به این معنی است که عصب داخلی آسیب‌دیده است، اما عصب بیرونی خوب است. نوروتمزیس جدی‌ترین نوع عارضه عصبی است زیرا زمانی که عصب پاره می‌شود اتفاق می‌افتد. در برخی موارد عصب می‌تواند بهبود یابد، اما اگر پاره شود، ممکن است منجر به آسیب دائمی شود. ازآنجایی‌که اعصاب در بزرگ‌سالان می‌توانند تقریباً هر چهار هفته یک اینچ رشد کنند، اغلب فشرده می‌شوند و باعث ایجاد درد در ستون فقرات می‌شوند. هنگامی‌که از درد عصبی رنج می‌برید، توصیه می‌شود برای ارزیابی حرفه‌ای به پزشک مراجعه کنید. اگر این بیماری تائید شود، می‌توان آن را به‌طور مؤثر از طریق تکنیک‌های مختلف فیزیوتراپی درمان کرد.

هدف ما در انجام فیزیوتراپی عصبی، کمک به بازگرداندن عملکرد و حرکت به مناطق آسیب‌دیده است. این را می‌توان از طریق تعدادی از روش‌ها و تمرین‌هایی که می‌توان در کلینیک یا در خانه انجام داد، به دست آورد. این روش‌ها شامل درمان دستی، TENS (تحریک الکترونیکی)، اولتراسوند، طب سوزنی، ارتز، بریس، ورزش و کشش و فیزیوتراپی دهلیزی و غیره است. تیم حرفه‌ای فیزیوتراپیست ما به شما در حفظ قدرت عضلانی و همچنین بهبود هماهنگی، تعادل و راه رفتن در هنگام رنج عصبی کمک می‌کند. تمرینات بدنی خاصی را می‌توان برای کمک به تسکین درد و تقویت عضلات با بازیابی دامنه حرکتی انجام داد. علاوه بر این، درمان اولتراسوند اغلب به‌عنوان راهی برای تحریک گردش خون در بافت‌های عضلانی استفاده می‌شود، زیرا می‌تواند به‌طور مؤثری زمان بهبودی و بهبودی را تسریع بخشد. ما قادر خواهیم بود منشأ و علت آسیب عصبی شما را از طریق آزمایش اولیه شناسایی کنیم و میزان عملکرد شما را تعیین کنیم. چیزهایی که ما به دنبال آن هستیم عبارت‌اند از درد، دامنه حرکتی، ضعف عضلانی و اختلالات تعادل.

پس از انجام آزمایش و تشخیص، ما قادر خواهیم بود یک برنامه درمانی متناسب با شرایط و نیازهای خاص شما طراحی کنیم. تأکید تکنیک‌های درمانی ما بر حذف فشار از نواحی آسیب‌دیده است. این را می‌توان با بازگرداندن حرکت طبیعی به مفاصل و بافت‌های نرم انجام داد. درحالی‌که اعصاب تحریک می‌شوند گردش خون بهبود می‌یابد و این به بازگرداندن عملکرد طبیعی و درعین‌حال کاهش درد کمک می‌کند.

اگر عضلات اطراف عصب را منقبض کنند، معمولاً به‌عنوان عصب فشرده شناخته می‌شود. این اغلب در ناحیه گردن رخ می‌دهد و می‌تواند به دلیل وضعیت بد بدن ایجاد شود. در این موارد، فیزیوتراپیست های ما به شما کمک می‌کنند تا وضعیت بدنی مناسب داشته باشید و تمریناتی را برای تسکین درد تجویز می‌کنند.

اگر عصب فشار زیادی بر روی خود داشته باشد، به آن فشار عصبی یا عصب فشرده می‌گویند. این می‌تواند نتیجه رگ‌های خونی بزرگ، فتق دیسک و یا آسیب‌های ستون فقرات باشد. در این حالت ریشه عصب فشرده می‌شود و می‌تواند منجر به کاهش احساس و در موارد جدی حتی فلج شود. برخی از علائم رایج عبارت‌اند از: تکلم، ضعف عضلانی و مشکل درحرکت. یکی از راه‌های درمان این عارضه، اعمال فشار بر روی نواحی خاصی از بدن برای کمک به کاهش فشار روی اعصاب است. برای کمک به خم شدن راحت‌تر اعصاب نیز می‌توان از تکنیک‌های مختلف استفاده کرد.

اگر از پایانه های عصبی آسیب‌دیده رنج می‌برید، ماساژ درمانی ممکن است بهترین راه‌حل باشد زیرا به افزایش گردش خون و التیام عصب کمک می‌کند. علاوه بر این، ماساژ درمانی می‌تواند با ترشح اندورفین در بدن به کاهش درد کمک کند.

وقت دهی فیزیوتراپی و متخصص مغز و اعصاب در اسلامشهر

 

وقت دهی حضوری: همه روزه به جز تعطیلات از ساعت 9 صبح تا 8 شب 

وقت دهی تلفنی : شماره های

0۹۳۳۶۰۰۶۴۴0- ۹۲۳۲۷۹۱ 0۹۳۸-0۲۱۵۶۳۵۸۰۳۹

مطب متخصص مغز و اعصاب

چرا مرکز تشخیصی درمانی ستون فقرات و فیزیوتراپی اسلامشهر

فیزیوتراپی اسلامشهر
 
 
 
تجهیزات پزشکی فیزیوتراپی
    مجهز به تجهیزات پیشرفته پزشکی
 
طرف قرار داد با کلیه بیمه ها
طرف قرارداد با تمامی بیمه های معتبر
جراحی مغز و اعصاب
پزشکانی متخصص و با تجربه
پرسنلی دلسوز و با تجربه
پرسنلی دلسوز و متعهد
 
مشاوره
مشاوره و آموزش
 
دقت و کیفیت بالای تجهیزات و خدمات
دقت بالا

آخرین پست های وبلاگ

با تلاش تیم فناوری اطلاعات مرکز فیزیوتراپی باغ فیض اسلامشهر، نام و آدرس این مرکز فیزیوتراپی به اپلیکیشن اسنپ اضافه‌شده است. دوستانی که تماس به حضور در مرکز فیزیوتراپی باغ فیض اسلامشهر از طریق اسنپ دارند، می‌توانند با تایپ نام فیزیوتراپی باغ فیض یا فیزیوتراپی اسلامشهر مرکز ما را در نقشه اسنپ یافته و درخواست اسنپ نمایند.
مرداد 19, 1401. توسط فیزیوتراپی و مغز و اعصاب در اسلامشهر
√بی‌حسی یا ضعف ناگهانی در صورت، بازو یا پا به‌خصوص در یک‌طرف بدن √گیجی ناگهانی، مشکل در صحبت کردن، یا مشکل در درک گفتار √مشکل دید ناگهانی در یک یا هر دو چشم √مشکلات ناگهانی در راه رفتن √سرگیجه √از دست دادن تعادل یا عدم هماهنگی  لازم به توضیح است که اگرکسی سکته کرده باشد زمان بسیار مهم است. هر چه سکته بیشتر درمان نشود، صدمات بیشتری – احتمالاً دائمی – به مغز وارد می‌شود. اگر مشکوک هستید که شما یا کسی که با او هستید سکته کرده است، در تماس با اورژانس تردید نکنید.
مرداد 08, 1401. توسط فیزیوتراپی و مغز و اعصاب در اسلامشهر
  در این مطلب دوره‌هایی که کارکرد مشابهی با فیزیوتراپی دارند را نام می‌بریم. √استئوپات :پزشکان استئوپات طیف وسیعی از مشکلات سلامتی، ازجمله مشکلات اسکلتی عضلانی، جراحات، آرتریت، سیاتیک، سردرد و میگرن و غیره را پیشگیری، تشخیص و درمان می‌کنند. √ماساژ درمانی. √کاردرمانی. √متخصص طب سوزنی. √مربی سلامت.
مرداد 08, 1401. توسط فیزیوتراپی و مغز و اعصاب در اسلامشهر

درباره ما

 مرکز تشخیصی درمانی ستون فقرات اسلامشهر با چندین سال سابقه در زمینه تشخیص و درمان بیماری های مغز و اعصاب و ستون فقرات و با دارا  بودن تجهیزاتی مدرن و پیشرفته ، پزشکانی متخصص و زبده و پرسنلی مسئول و توانمند در خدمت بیماران محترم  می باشد.این مجموعه در کنار دارا بودن مرکز فیزیوتراپی مجهز در اسلامشهر دارای کادر پزشک فوق تخصص در زمینه مغز و اعصاب نیز می باشد.دکتر اسماعیل خلاقی فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب در مطب مجهز خوددر این مجموعه فعالیت دارند .

اطلاعات تماس

       آدرس فیزیوتراپی و مطب فوق جراحی مغز و اعصاب

       اسلامشهر،میدان باغ فیض ،کوچه 9 ،پلاک 49

      فیزیوتراپی : همه روزه به غیر از ایام تعطیلات 9 تا 20

         روزهای کاری متخصص جراحی مغز و اعصاب

      روزهای شنبه ،دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 16 الی 20

        _______________________________________________________

       تلفن فیزیوتراپی :56358039

       تلفن متخصص جراحی مغز و اعصاب:09336006440

 instagrampaje of eslamshahrspine.ir

 

 

بالا