شماره تلفن 56358039
مرکز تشخیصی درمانی ستون فقرات اسلامشهر با بیش از 18 سال سابقه در زمینه تشخیص و درمان انواع بیماریهای ستون فقرات و گردن در اسلامشهر می باشد .این مرکز علاوه بر دارا بودن پزشکان فوق تخصص جراحی مغز واعصاب دارای کلینیک مجهز فیزیوتراپی می باشد.       تلفن کلینیک فیزیوتراپی :56358039                                                                                         تلفن مطب فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب:09336006440
دکتر اسماعیل خلاقی فوق تخصص جراحی و متخصص مغز و اعصاب  و  ستون فقرات  در اسلامشهر     جراحی دیسک کمر و گردن با جدیدترین متدهای روز (جراحی به روش بسته بالیزر ) در اسلامشهر    جراحی شکستگی های ستون فقرات     انجام جدیدترین و کم خطر ترین روشهای جراحی ستون فقرات و گردن با دقت بسیار بالا در بهترین     کلینیک ها و بیمارستانهای کشور         فیزیوتراپی،متخصص،مغز،اعصاب،طب،سوزنی

مرکز فیزیوتراپی و مجتمع تشخیصی درمانی اسلامشهر

انجام فیزیوتراپی در اسلامشهر، درمان کمردرد و بیماری های ستون فقرات ،جراحی ستون فقرات ،جراحی مغز و اعصاب ،طب سوزنی،فیزیوتراپی اسلامشهر

icon متخصص مغز و اعصاب در اسلامشهر

این مجموعه دارای متخصصین مغز و اعصاب و فوق تخصص مغز و اعصاب می باشد که در روزهای زوج ساعت 16 الی 20 در مطب اسلامشهر فعالیت دارند.

icon جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات

جدیدترین روش های جراحی ستون فقرات با روش جراحی بسته لیزری (بدون باز کردن سطح بدن)

icon نمونه برداری از ضایعات مغزی

انجام نمونه برداری از ضایعات مغزی به روش نروناویگیشن(عمل جراحی مغز به روش بسته) در مطب متخصص مغز و اعصاب در اسلامشهر

icon  فیزیوتراپی در اسلامشهر

انجام خدمات فیزیوتراپی در اسلامشهر با استفاده از بهترین تجهیزات پزشکی در این مرکز انجام می شود.

 

دکتر اسماعیل خلاقی
مختصری از ما

مرکزفیزیوتراپی اسلامشهر و مرکز تشخیص درمانی ستون فقرات اسلامشهر با جدیدترین تجهیزات روز دنیا در زمینه پزشکی و با پزشکانی زبده و باتجربه در خدمت همشهریان عزیز می باشد .این مرکز با استفاده از متدهای روز دنیا در زمینه ارائه خدمات فیزیوتراپی و  جراحی ستون فقرات (جراحی بسته لیزری )که پیشرفته ترین و کم عارضه ترین روش جراحی شناخته شده می باشد،و همچنین درمان شکستگی های ستون فقرات به صورت بسته بدون بیهوشی از راه پوست Vertebroplasty و kyphoplasty فعالیت دارد.همچنین این مجموعه از حضور دکتر اسماعیل خلاقی فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب بهره مند می باشد.

برای مشاهده مطالب بیشتر در مورد فیزیوتراپی اینجا کلیک کنید.

بیشتر
icon

اطلاعات تماس

آدرس :  اسلامشهر ،  میدان باغ فیض   ،کوچه 9، پلاک 49

تلفن فیزیوتراپی:56358039

تلفن فوق تخصص مغز و اعصاب :09336006440

 

خدمات توانبخشی و فیزیوتراپی در اسلامشهر

مرکز تشخیصی درمانی ستون فقرات اسلامشهر با بیش از 18 سال سابقه در زمینه تشخیص و درمان انواع بیماریهای ستون فقرات و گردن در اسلامشهر می باشد .این مرکز علاوه بر دارا بودن پزشکان فوق تخصص جراحی مغز واعصاب دارای کلینیک مجهز فیزیوتراپی می باشد.

      تلفن کلینیک فیزیوتراپی :56358039                                                                                 

       تلفن مطب فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب:09336006440

وقت دهی فیزیوتراپی و متخصص مغز و اعصاب در اسلامشهر

 

وقت دهی حضوری: همه روزه به جز تعطیلات از ساعت 9 صبح تا 8 شب 

وقت دهی تلفنی : شماره های

0۹۳۳۶۰۰۶۴۴0- ۹۲۳۲۷۹۱ 0۹۳۸-0۲۱۵۶۳۵۸۰۳۹

مطب متخصص مغز و اعصاب

چرا مرکز تشخیصی درمانی ستون فقرات و فیزیوتراپی اسلامشهر؟

فیزیوتراپی اسلامشهر
 
 
 
تجهیزات پزشکی فیزیوتراپی
    مجهز به تجهیزات پیشرفته پزشکی
 
طرف قرار داد با کلیه بیمه ها
طرف قرارداد با تمامی بیمه های معتبر
جراحی مغز و اعصاب
پزشکانی متخصص و با تجربه
پرسنلی دلسوز و با تجربه
پرسنلی دلسوز و متعهد
 
مشاوره
مشاوره و آموزش
 
دقت و کیفیت بالای تجهیزات و خدمات
دقت بالا

آخرین پست های وبلاگ

یکی از مواردی ممکن است در هر شبانه‌روز برای افراد پیش آید سکته مغزی است. در صورت بروز سکته مغزی بیمار بایستی به بیمارستان منتقل شود. زمان طلایی برای بیماری که دچار سکته مغزی می‌شود ۶۰ دقیقه یا کمتر است. این دوره ۶۰ دقیقه‌ای اغلب به‌عنوان "ساعت طلایی" درمان سکته مغزی ایسکمیک حاد نامیده می‌شود. دلیل طلایی بودن ساعت اول این است که بیماران سکته مغزی در صورت رسیدن به بیمارستان و درمان با داروی لخته ساز به نام TPA در همان ساعت اول، شانس بسیار بیشتری برای زنده ماندن و جلوگیری از آسیب طولانی‌مدت مغزی دارند. در زیر سه بیمارستان مغز و اعصاب نزدیک اسلامشهر که با بیمه تأمین اجتماعی طرف قرارداد هستند را نام‌برده و توضیحاتی در مورد آن ارائه می‌کنیم. بیمارستان امام رضا اسلامشهر: نزدیک‌ترین بیمارستان واقع در اسلامشهر، که در شهر اسلامشهر قرار دارد، بیمارستان امام رضا است. فاصل دورترین نقطه در اسلامشهر تا این بیمارستان حدود ۱۰ دقیقه است. هرچند بیمارستان اما رضا، بیمارستان تخصصی مغز و اعصاب نیست، بااین‌حال برای موارد اورژانسی نظیر سکته مغزی می‌تواند خدمات اورژانسی لازم را انجام دهد. بیمارستان لقمان: بیمارستان بعدی بیمارستان لقمان است: بیمارستان لقمان دارای بخش تخصصی مغز و اعصاب است. این بیمارستان، بیمارستانی شناخته‌شده درزمینهٔ بیماری‌های مغز و اعصاب هست. این بیمارتسان در خیابان کارگر جنوبی قرار دارد. فاصله اسلامشهر تا این بیمارستان درشرایط بدون ترافیک و با خودروی شخصی حدود 20 تا 25 دقیقه است. بیمارستان میلاد: بیمارستان میلاد نیز بیمارستانی شناخته‌شده در کشور است. این بیمارستان دارای بخش تخصصی مغز و اعصاب مجهز هست.
آبان 23, 1401. توسط فیزیوتراپی و مغز و اعصاب در اسلامشهر
فیزیوتراپی می‌تواند به پوکی استخوان کمک کند؛ به این صورت که می‌تواند به تقویت استخوان‌ها و همچنین عضلات کمک کند. این می‌تواند از نازک شدن استخوان جلوگیری کند، زمین خوردن را کاهش دهد و به شما در مدیریت هر درد کمک کند. لازم است بدانید که استخوان بافت زنده‌ای است که از طریق برخی ورزش‌ها قابل‌بهبود است.
آبان 21, 1401. توسط فیزیوتراپی و مغز و اعصاب در اسلامشهر
در زیر مزایای انجام فیزیوتراپی در خانه را ذکر می‌کنیم. با انتخاب فیزیوتراپی در خانه می‌توان زمان زیادی را ذخیره کرد. همچنین، زمان نقش مهمی در درمان شرایطی مانند درد حاد و استرس دارد. بنابراین درمان در خانه کمک زیادی می‌کند. همچنین فیزیوتراپی در خانه به‌ویژه اگر افراد در فعالیت‌های روزمره مشکل‌دارند، می‌تواند مفید باشد.
آبان 14, 1401. توسط فیزیوتراپی و مغز و اعصاب در اسلامشهر

درباره ما

مرکز تشخیصی درمانی ستون فقرات اسلامشهر بیش از 15 سال سابقه درزمینهٔ تشخیص و درمان بیماری‌های مغز و اعصاب و ستون فقرات دارد. این مرکز با دارا بودن تجهیزاتی مدرن و پیشرفته، پزشکانی متخصص و زبده و پرسنلی مسئول و توانمند در خدمت بیماران محترم در اسلامشهر است. این مجموعه در کنار دارا بودن مرکز فیزیوتراپی مجهز، دارای کادر پزشک فوق تخصص درزمینهٔ مغز و اعصاب نیز می باشد.

دکتر اسماعیل خلاقی فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب در مطب مجهز خود در این مجموعه فعالیت دارند.

طراح وب سایت

   طراحی سایت و سئو :مهندس مرتضی خیری

     وب سایت: http://sitevaseo.ir

اطلاعات تماس

      آدرس فیزیوتراپی و مطب فوق جراحی مغز و اعصاب

      اسلامشهر،میدان باغ فیض ،کوچه 9 ،پلاک 49

      فیزیوتراپی : همه روزه به غیر از ایام تعطیلات 9 تا 20

       روزهای کاری متخصص جراحی مغز و اعصاب

      روزهای شنبه ،دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 16 الی 20

        _______________________________________________________

       تلفن فیزیوتراپی :56358039

       تلفن متخصص جراحی مغز و اعصاب:09336006440

        instagrampaje of eslamshahrspine.ir

 

 

بالا