شماره تلفن 56358039
online reservation of physiotraphy

online reservation of physiotraphy

دکتر مجید میرزا حیدری عضو هیئت‌مدیره سازمان نظام‌پزشکی و عضو هیئت‌مدیره انجمن فیزیوتراپی کشور می‌باشند. مرکز فیزیوتراپی در اسلامشهر با انجام کلیه روش‌های فیزیوتراپی با بهترین متدهای روز دنیا و باقیمت‌های بسیار مناسب در خدمت عموم مردم عزیز می‌باشد. این مرکز طرف قرارداد با بیمه‌های تأمین اجتماعی، بیمه نیروهای مسلح و بیمه سلامت می‌باشد. همچنین این مرکز با بیمه‌های تکمیلی نظیر بیمه دی و بیمه آتیه‌سازان نیز طرف قرارداد می‌باشد.
    جراحی دیسک کمر و گردن با جدیدترین متدهای روز (جراحی به روش بسته بالیزر ) در اسلامشهر    جراحی شکستگی های ستون فقرات     انجام جدیدترین و کم خطر ترین روشهای جراحی ستون فقرات و گردن با دقت بسیار بالا در بهترین     کلینیک ها و بیمارستانهای کشور         فیزیوتراپی،متخصص،مغز،اعصاب،طب،سوزنی
مرکز تشخیصی درمانی ستون فقرات اسلامشهر با بیش از 18 سال سابقه در زمینه تشخیص و درمان انواع بیماریهای ستون فقرات و گردن، در اسلامشهر فعالیت دارد.این مرکز علاوه بر دارا بودن پزشکان فوق تخصص جراحی مغز واعصاب دارای کلینیک مجهز فیزیوتراپی می باشد.       تلفن کلینیک فیزیوتراپی :56358039                                                                        تلفن فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب:09336006440

مرکز فیزیوتراپی و مجتمع تشخیصی درمانی باغ فیض اسلامشهر

انجام فیزیوتراپی در اسلامشهر، درمان کمردرد و بیماری های ستون فقرات ،جراحی ستون فقرات ،جراحی مغز و اعصاب ،طب سوزنی

icon متخصص مغز و اعصاب در اسلامشهر

این مجموعه دارای متخصصین مغز و اعصاب و فوق تخصص مغز و اعصاب می باشد که در روزهای زوج ساعت 16 الی 20 در مطب اسلامشهر فعالیت دارند.

icon جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات

جدیدترین روش های جراحی ستون فقرات با روش جراحی بسته لیزری (بدون باز کردن سطح بدن)

icon نمونه برداری از ضایعات مغزی

انجام نمونه برداری از ضایعات مغزی به روش نروناویگیشن(عمل جراحی مغز به روش بسته) در مطب متخصص مغز و اعصاب در اسلامشهر

icon  فیزیوتراپی اسلامشهر

انجام خدمات فیزیوتراپی در اسلامشهر با استفاده از بهترین تجهیزات پزشکی در این مرکز انجام می شود.

 

dr khalaghi office in eslamshahr
مختصری از ما

مرکزفیزیوتراپی باغ فیض اسلامشهر و مرکز تشخیص درمانی ستون فقرات اسلامشهر با جدیدترین تجهیزات روز دنیا در زمینه پزشکی و با پزشکانی زبده و باتجربه در خدمت همشهریان عزیز می باشد .این مرکز با استفاده از متدهای روز دنیا در زمینه ارائه خدمات فیزیوتراپی و  جراحی ستون فقرات (جراحی بسته لیزری )که پیشرفته ترین و کم عارضه ترین روش جراحی شناخته شده می باشد،و همچنین درمان شکستگی های ستون فقرات به صورت بسته بدون بیهوشی از راه پوست Vertebroplasty و kyphoplasty فعالیت دارد.همچنین این مجموعه از حضور دکتر اسماعیل خلاقی فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب بهره مند می باشد.

برای مشاهده مطالب بیشتر در مورد فیزیوتراپی اینجا کلیک کنید.

 

icon

اطلاعات تماس

آدرس :  اسلامشهر ،  میدان باغ فیض   ،کوچه 9، پلاک 49

تلفن فیزیوتراپی:56358039

تلفن فوق تخصص مغز و اعصاب :09336006440

 

خدمات توانبخشی و فیزیوتراپی اسلامشهر

فیزیوتراپی چیست؟

فیزیوتراپی یک رشته حرفه‌ای در حوزه سلامت است که به استفاده از تکنیک‌ها و تمرینات فیزیکی برای ارتقاء عملکرد بدن و بهبود علائم مشکلات جسمانی می‌پردازد. فیزیوتراپی به طور عمده در تشخیص، درمان و پیشگیری از مشکلات عضلانی، استخوانی، عصبی و مفصلی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

فیزیوتراپی توسط فیزیوتراپیست‌ها یا متخصصان فیزیوتراپی انجام می‌شود. این تخصص به طور گسترده در حوزه‌های مختلف بهداشت و درمان اعم از زمینه‌های ارتوپدی، نورولوژی، آسیب‌شناسی و توانبخشی مورد استفاده قرار می‌گیرد. متخصصان فیزیوتراپی برنامه‌های درمانی تنظیم می‌کنند که می‌تواند شامل تمرینات فیزیکی، ماساژ، مداخلات الکتروفیزیکی و تکنیک‌های دیگر باشد.

هدف اصلی فیزیوتراپی افزایش عملکرد بدن، کاهش درد، بهبود حرکت و ارتقاء کیفیت زندگی بیماران است. این رشته همچنین در پیشگیری از آسیب‌های جسمانی و افزایش عملکرد ورزشی نیز مؤثر است.

مرکز تشخیصی درمانی ستون فقرات اسلامشهر با بیش از 18 سال سابقه در زمینه تشخیص و درمان انواع بیماریهای ستون فقرات و گردن، در اسلامشهر فعالیت دارد.این مرکز علاوه بر دارا بودن پزشکان فوق تخصص جراحی مغز واعصاب دارای کلینیک مجهز فیزیوتراپی می باشد.
      تلفن کلینیک فیزیوتراپی :56358039                                                                 

      تلفن فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب:09336006440

وقت دهی فیزیوتراپی و متخصص مغز و اعصاب در اسلامشهر

 norologist office. in eslamshahr

وقت دهی حضوری: همه روزه به جز تعطیلات از ساعت 9 صبح تا 8 شب 

                انجام فیزیوتراپی در منزل پذیرفته می شود.

جهت وقت دهی تلفنی با شماره های زیر تماس بگیرید

0۹۳۳۶۰۰۶۴۴0- ۹۲۳۲۷۹۱ 0۹۳۸-0۲۱۵۶۳۵۸۰۳۹

مطب متخصص مغز و اعصاب

چرا مرکز تشخیصی درمانی ستون فقرات و فیزیوتراپی باغ فیض اسلامشهر؟

فیزیوتراپی اسلامشهر
 
 
 
تجهیزات پزشکی فیزیوتراپی
    مجهز به تجهیزات پیشرفته پزشکی
 
طرف قرار داد با کلیه بیمه ها
طرف قرارداد با تمامی بیمه های معتبر
جراحی مغز و اعصاب
پزشکانی متخصص و با تجربه
پرسنلی دلسوز و با تجربه
پرسنلی دلسوز و متعهد
 
مشاوره
مشاوره و آموزش
 
دقت و کیفیت بالای تجهیزات و خدمات
دقت بالا

آخرین پست های وبلاگ

خیابان باغ فیض و زرافشان اسلامشهر جزو شلوغ‌ترین خیابان‌های اسلامشهر هستند؛ اغلب پزشکان مغز و اعصاب اسلامشهر در خیابان باغ فیض یا زرافشان فعالیت دارند. دکتر اسماعیل خلاقی نیز مطلب فعالی در این منطقه دارد. اگر به دنبال متخصص مغز و اعصاب در خیابان باغ فیض یا زرافشان اسلامشهر هستید، دکتر اسماعیل خلاقی، در کوچه 9 بین دو خیابان باغ فیض و زرافشان اسلامشهر فعالیت دارند؛ درواقع مطب ایشان در مرکز این دو خیابان واقع‌شده است.
دی 27, 1402. توسط فیزیوتراپی و مغز و اعصاب در اسلامشهر
بیماران مبتلا به پوکی استخوان نیاز به مراقبت و درمان جهت حفظ و بهبود سلامت استخوان‌های خود دارند. فیزیوتراپی به عنوان یکی از رویکردهای مؤثر در مدیریت پوکی استخوان، می‌تواند با ارائه تمرینات و آموزش‌های مخصوص، به بهبود قدرت عضلات، کاهش خطر شکستگی استخوان‌ها، و افزایش استقامت فیزیکی افراد کمک کند. در ادامه، مطالبی درباره فیزیوتراپی برای بیماران مبتلا به پوکی استخوان آورده شده است: ارزیابی فیزیوتراپی: ابتدا، فیزیوتراپیست با انجام ارزیابی جامع از وضعیت فیزیکی بیمار شروع به تعیین نقاط ضعف و نیازهای او می‌کند. تمرینات تقویتی: تمرینات تقویتی مخصوصاً برای عضلاتی که به استخوان‌ها متصل هستند، مانند عضلات پشتی و شکمی. تمرینات با وزن برای استخوان‌ها: تمرینات با وزن یا حمل وزن‌های کوچک مانند دمبل یا ترازو به منظور افزایش فشار بر روی استخوان‌ها و تحریک رشد استخوان. این تمرینات به بهبود چگالی استخوان‌ها و جلوگیری از شکستگی استخوانی کمک می‌کنند. تمرینات انعطاف‌پذیری: تمرینات انعطاف‌پذیری به منظور بهبود محدودیت حرکتی و افزایش محدوده حرکت. آموزش درباره تکنیک‌های ایمنی: آموزش به بیماران در مورد نحوه ایستادن، راه رفتن، و انجام فعالیت‌های روزانه با ایمنی بیشتر به منظور جلوگیری از شکستگی استخوان‌ها. آموزش در مورد نحوه جلوگیری از افتان: آموزش به بیماران در مورد نحوه جلوگیری از افتان و استفاده ایمن از وسایل کمکی. اطلاع‌رسانی در مورد محیط‌ها و فعالیت‌هایی که ممکن است خطرآفرین باشند. آموزش در مورد تغذیه: راهنمایی برای تغذیه مناسب با مصرف کلسیم و ویتامین D به منظور حفظ سلامت استخوان‌ها. اطلاع‌رسانی در مورد مواد غذایی مفید و مضر برای سلامت استخوان. برنامه‌های تمرینی منظم: طراحی برنامه‌های تمرینی منظم و شخصی‌سازی شده با توجه به نیازهای خاص هر بیمار. پیگیری مداوم توسط فیزیوتراپیست و اصلاح برنامه‌ها به مرور زمان.
آبان 20, 1402. توسط فیزیوتراپی و مغز و اعصاب در اسلامشهر
فیزیوتراپی نقش مهمی در مدیریت و بهبود بیماران با مشکلات قلبی دارد. بیماری‌های قلبی شامل انواع مختلفی از مشکلات ایجاد شده در سیستم قلب و عروق می‌شوند، از جمله بیماری‌های قلبی عروقی، بیماری‌های قلبی التهابی، و نارسایی قلبی. درمان و مدیریت این بیماری‌ها نیاز به یک تیم چندتخصصی دارد، و فیزیوتراپی نیز به عنوان یک جزء اساسی در این تیم‌ها وارد می‌شود. در زیر، نقش فیزیوتراپی در بیماری‌های قلبی بررسی شده است: تمرینات استقامتی: تمرینات هوازی معتدل برای بهبود استقامت قلبی و عروقی. برنامه‌های تمرینی شخصی‌سازی شده با توجه به شدت و وضعیت فیزیکی فرد. تمرینات تنفسی: تمرینات تنفسی برای بهبود عملکرد سیستم تنفسی. آموزش تنفس عمیق و موثر برای کاهش خستگی و افزایش اکسیژن به عضلات. تمرینات تقویتی: تمرینات تقویتی معتدل برای بهبود قدرت عضلات و حمایت از ساختارهای حمایتی اطراف قلب. تمرینات تقویتی برای بهبود عملکرد عضلات قلبی و تقویت عضلات مرتبط با حرکت. آموزش به بیماران: آموزش به بیماران در مورد اهمیت حفظ فعالیت‌های روزمره و راهکارهای پیشگیری از خستگی. آموزش به بیماران در مورد مدیریت استرس و اضطراب. پایش و ارزیابی: پایش و ارزیابی مداوم علائم فیزیکی و علائم حیاتی حین انجام تمرینات. ارزیابی پیشرفت بیمار و اعمال تغییرات در برنامه تمرینی به مرور زمان. مدیریت بیمار بعد از عمل جراحی قلبی: تمرینات فیزیوتراپی برای کمک به بازسازی بعد از عمل جراحی قلبی. ارائه تمرینات تنفسی و استقامتی در مراحل مختلف بعد از جراحی. آموزش در مورد فعالیت‌های روزمره: آموزش به بیماران در مورد نحوه انجام فعالیت‌های روزمره با حفظ سلامت قلبی. ایجاد برنامه تمرینی مناسب برای فعالیت‌های روزانه. به عنوان یک نکته مهم، هر برنامه تمرینی باید با توجه به شرایط و نیازهای خاص هر بیمار فردی‌سازی شود، و اجرای تمرینات باید تحت نظر متخصص فیزیوتراپی صورت گیرد.
آبان 20, 1402. توسط فیزیوتراپی و مغز و اعصاب در اسلامشهر

درباره ما

مرکز تشخیصی درمانی ستون فقرات اسلامشهر بیش از 15 سال سابقه درزمینهٔ تشخیص و درمان بیماری‌های مغز و اعصاب و ستون فقرات دارد. این مرکز با دارا بودن تجهیزاتی مدرن و پیشرفته، پزشکانی متخصص و زبده و پرسنلی مسئول و توانمند در خدمت بیماران محترم در اسلامشهر است. این مجموعه در کنار دارا بودن مرکز فیزیوتراپی مجهز، دارای کادر پزشک فوق تخصص درزمینهٔ مغز و اعصاب نیز می باشد.

دکتر اسماعیل خلاقی فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب در مطب مجهز خود در این مجموعه فعالیت دارند.

طراح وب سایت

   طراحی سایت و سئو :مهندس مرتضی خیری

     وب سایت: http://sitevaseo.ir

اطلاعات تماس

      آدرس فیزیوتراپی و مطب فوق جراحی مغز و اعصاب

      اسلامشهر،میدان باغ فیض ،کوچه 9 ،پلاک 49

      فیزیوتراپی : همه روزه به غیر از ایام تعطیلات از ساعت 9 تا 20

       روزهای کاری متخصص جراحی مغز و اعصاب

      روزهای شنبه ،دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 16 الی 20

        _______________________________________________________

       تلفن فیزیوتراپی :56358039

       تلفن متخصص جراحی مغز و اعصاب:09336006440

        instagrampaje of eslamshahrspine.ir صفحه اینستاگرام دکتر میرزاحیدری

بالا