شماره تلفن 56358039

شاید شما نیز نام مراکز غیرمجاز شکسته بندی را شنیده باشید.افرادی بدون هیچ گونه تخصص علمی به  ظاهر اقدام به درمان شکستگی و در رفتگی اندام های مختلف بدن می کنند .اقدامات اینگونه افراد کاملا خلاف قانون می باشد و در صورت مشاهده توسط مراجع قانونی به شدت با این افراد برخورد می شود.در واقع هیچ درمانی درکار نیست این افراد با تشخیص های اکثرا اشتباه و غیرواقعی و دریافت هزینه سعی در اخاذی از افراد دارند.جالب است که حتی این افراد اقدام به تجویز نسخه برای انجام عکس و سی تی اسکن نیز می کنند.

بسیار مشاهده شده که افرادی جهت انجام فیزیوتراپی مراجعه می کنند و مشکل این افراد به دلیل مراجعه به مراکز غیرمجاز شکسته بندی و درمان اشتباه توسط این مراکز تشدید شده است .از این رو از تمامی دوستان و بیماران محترم درخواست می شود که هرگز به این مراکز مراجعه ننمایند و در صورت بروز مشکل تنها به پزشکان متخصص مراجعه کنند.

درباره ما

مرکز تشخیصی درمانی ستون فقرات اسلامشهر بیش از 15 سال سابقه درزمینهٔ تشخیص و درمان بیماری‌های مغز و اعصاب و ستون فقرات دارد. این مرکز با دارا بودن تجهیزاتی مدرن و پیشرفته، پزشکانی متخصص و زبده و پرسنلی مسئول و توانمند در خدمت بیماران محترم در اسلامشهر است. این مجموعه در کنار دارا بودن مرکز فیزیوتراپی مجهز، دارای کادر پزشک فوق تخصص درزمینهٔ مغز و اعصاب نیز می باشد.

دکتر اسماعیل خلاقی فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب در مطب مجهز خود در این مجموعه فعالیت دارند.

طراح وب سایت

   طراحی سایت و سئو :مهندس مرتضی خیری

     وب سایت: http://sitevaseo.ir

اطلاعات تماس

      آدرس فیزیوتراپی و مطب فوق جراحی مغز و اعصاب

      اسلامشهر،میدان باغ فیض ،کوچه 9 ،پلاک 49

      فیزیوتراپی : همه روزه به غیر از ایام تعطیلات از ساعت 9 تا 20

       روزهای کاری متخصص جراحی مغز و اعصاب

      روزهای شنبه ،دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 16 الی 20

        _______________________________________________________

       تلفن فیزیوتراپی :56358039

       تلفن متخصص جراحی مغز و اعصاب:09336006440

        instagrampaje of eslamshahrspine.ir

 

 

بالا