بیمارستان مغز و اعصاب نزدیک اسلامشهر

نویسنده admin
زمان مطالعه
تاریخ انتشار ۲ تیر ۱۴۰۳

یکی از مواردی ممکن است در هر شبانه‌روز برای افراد پیش آید سکته مغزی است. در صورت بروز سکته مغزی بیمار بایستی به بیمارستان منتقل شود. زمان طلایی برای بیماری که دچار سکته مغزی می‌شود ۶۰ دقیقه یا کمتر است. این دوره ۶۰ دقیقه‌ای اغلب به‌عنوانساعت طلاییدرمان سکته مغزی ایسکمیک حاد نامیده می‌شود. دلیل طلایی بودن ساعت اول این است که بیماران سکته مغزی در صورت رسیدن به بیمارستان و درمان با داروی لخته ساز به نام TPA در همان ساعت اول، شانس بسیار بیشتری برای زنده ماندن و جلوگیری از آسیب طولانیمدت مغزی دارند.

در زیر سه بیمارستان مغز و اعصاب نزدیک اسلامشهر که با بیمه تأمین اجتماعی طرف قرارداد هستند را نام‌برده و توضیحاتی در مورد آن ارائه می‌کنیم.

بیمارستان امام رضا اسلامشهر: نزدیک‌ترین بیمارستان واقع در اسلامشهر، که در شهر اسلامشهر قرار دارد، بیمارستان امام رضا است. فاصل دورترین نقطه در اسلامشهر تا این بیمارستان حدود ۱۰ دقیقه است. هرچند بیمارستان اما رضا، بیمارستان تخصصی مغز و اعصاب نیست، بااین‌حال برای موارد اورژانسی نظیر سکته مغزی می‌تواند خدمات اورژانسی لازم را انجام دهد.

بیمارستان لقمان: بیمارستان بعدی بیمارستان لقمان است: بیمارستان لقمان دارای بخش تخصصی مغز و اعصاب است. این بیمارستان، بیمارستانی شناخته‌شده درزمینهٔ بیماری‌های مغز و اعصاب هست. این بیمارتسان در خیابان کارگر جنوبی قرار دارد. فاصله اسلامشهر تا این بیمارستان درشرایط بدون ترافیک و با خودروی شخصی حدود 20 تا 25 دقیقه است.

بیمارستان میلاد: بیمارستان میلاد نیز بیمارستانی شناخته‌شده در کشور است. این بیمارستان دارای بخش تخصصی مغز و اعصاب مجهز هست.

contact icon جهت دریافت مشاوره با ما در ارتباط باشید تماس با ما
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *