چه بیمارانی برای انجام فیزیوتراپی در اولویت هستند.

نویسنده admin
زمان مطالعه
تاریخ انتشار ۱۱ تیر ۱۴۰۳

بسیار مهم است که کار بیماران براساس نوبت و وقت داده‌شده انجام شود. اما بیمارانی هستند که نوبت انجام فیزیوتراپی آن‌ها در اولویت است. لازم است که این بیماران خارج از نوبت و سریع‌تر از بیماران عادی وارد اتاق‌های انجام فیزیوتراپی شوند. زیرا ممکن است به دلایل مختلف توانایی ایستادن و منتظر ماندن در مرکز فیزیوتراپی را نداشته باشند.

بیمارانی که در اولویت نوبت انجام فیزیوتراپی قرار می‌گیرند، عبارت‌اند از:

1- بیمارانی که به دلیل عوارض بیماری یا جراحی، ناتوانی در حرکت دارند.

2- بیمارانی که دچار درد شدید در قسمت های مختلف بدن می باشند.

3- بیمارانی که به دلیل شرایط اورژانسی مثل تروماهای شدید، از دسترسی به حرکت و استفاده از عضلات برای حفظ کنترل بدنی خود دارای تهدید جدی برای سلامتی خود می باشند.

4- بیمارانی که به دلیل ضعف عضلانی، برای انجام فعالیت های روزمره نیاز به تقویت عضلات دارند.

5- بیمارانی که به دلیل آسیب به بافت های نرم (مانند بافت عضلانی، اسکلتی و غیره)، نیاز به تمرینات و درمان فیزیوتراپی دارند.

6- بیمارانی که به دلیل بیماری های تحت نظارت پزشکان از جمله بیماری های قلبی و عروقی، تنفسی و مغزی به درمان فوری نیاز دارند.

در کل، هرگونه شرایط اورژانسی، درد شدید، ناتوانی شدید و بیماری های تحت نظارت پزشکان، باید به سرعت مورد بررسی و درمان قرار گیرند تا مشکلات بیشتری به وجود نیایند.

ما در مرکز فیزیوتراپی باغ فیض اسلامشهر با توجه به رعایت نوبت بیماران، انجام فیزیوتراپی بیمارانی که شرایط آنها در بالا ذکر شده است را در اولویت قرار می‌دهیم.

contact icon جهت دریافت مشاوره با ما در ارتباط باشید تماس با ما
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *