شماره تلفن 56358039
دکتر اسماعیل خلاقی فوق تخصص جراحی و متخصص مغز و اعصاب  و  ستون فقرات  در اسلامشهر     جراحی دیسک کمر و گردن با جدیدترین متدهای روز (جراحی به روش بسته بالیزر ) در اسلامشهر    جراحی شکستگی های ستون فقرات     انجام جدیدترین و کم خطر ترین روشهای جراحی ستون فقرات و گردن با دقت بسیار بالا در بهترین     کلینیک ها و بیمارستانهای کشور         فیزیوتراپی،متخصص،مغز،اعصاب،طب،سوزنی
مرکز تشخیصی درمانی ستون فقرات اسلامشهر با بیش از 18 سال سابقه در زمینه تشخیص و درمان انواع بیماریهای ستون فقرات و گردن در اسلامشهر می باشد .این مرکز علاوه بر دارا بودن پزشکان فوق تخصص جراحی مغز واعصاب دارای کلینیک مجهز فیزیوتراپی می باشد.       تلفن کلینیک فیزیوتراپی :56358039                                                                                         تلفن مطب فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب:09336006440

مرکز فیزیوتراپی و مجتمع تشخیصی درمانی اسلامشهر

انجام فیزیوتراپی در اسلامشهر، درمان کمردرد و بیماری های ستون فقرات ،جراحی ستون فقرات ،جراحی مغز و اعصاب ،طب سوزنی،فیزیوتراپی اسلامشهر

icon متخصص مغز و اعصاب در اسلامشهر

این مجموعه دارای متخصصین مغز و اعصاب و فوق تخصص مغز و اعصاب می باشد که در روزهای زوج ساعت 16 الی 20 در مطب اسلامشهر فعالیت دارند.

icon جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات

جدیدترین روش های جراحی ستون فقرات با روش جراحی بسته لیزری (بدون باز کردن سطح بدن)

icon نمونه برداری از ضایعات مغزی

انجام نمونه برداری از ضایعات مغزی به روش نروناویگیشن(عمل جراحی مغز به روش بسته) در مطب متخصص مغز و اعصاب در اسلامشهر

icon  فیزیوتراپی در اسلامشهر

انجام خدمات فیزیوتراپی در اسلامشهر با استفاده از بهترین تجهیزات پزشکی در این مرکز انجام می شود.

 

دکتر اسماعیل خلاقی
مختصری از ما

مرکزفیزیوتراپی اسلامشهر و مرکز تشخیص درمانی ستون فقرات اسلامشهر با جدیدترین تجهیزات روز دنیا در زمینه پزشکی و با پزشکانی زبده و باتجربه در خدمت همشهریان عزیز می باشد .این مرکز با استفاده از متدهای روز دنیا در زمینه ارائه خدمات فیزیوتراپی و  جراحی ستون فقرات (جراحی بسته لیزری )که پیشرفته ترین و کم عارضه ترین روش جراحی شناخته شده می باشد،و همچنین درمان شکستگی های ستون فقرات به صورت بسته بدون بیهوشی از راه پوست Vertebroplasty و kyphoplasty فعالیت دارد.همچنین این مجموعه از حضور دکتر اسماعیل خلاقی فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب بهره مند می باشد.

برای مشاهده مطالب بیشتر در مورد فیزیوتراپی اینجا کلیک کنید.

بیشتر
icon

اطلاعات تماس

آدرس :  اسلامشهر ،  میدان باغ فیض   ،کوچه 9، پلاک 49

تلفن فیزیوتراپی:56358039

تلفن فوق تخصص مغز و اعصاب :09336006440

 

خدمات توانبخشی و فیزیوتراپی در اسلامشهر

فیزیوتراپی با تحریک سلول‌های استخوانی بر استحکام مکانیکی استخوان تأثیر می‌گذارد. حرکت قدرت عضلانی را افزایش می‌دهد و همکاری عضلانی را بازیابی می‌کند، بنابراین وضعیت عملکردی و فعالیت حرکتی را بهبود می‌بخشد، که به‌نوبه خود به‌طور غیرمستقیم قدرت استخوان را افزایش می‌دهد.

شکستگی اصطلاح پزشکی است که برای اشاره به هرگونه آسیب استخوان شکسته از شکستگی‌های خط مو (جایی که استخوان تا حدی می‌شکند) تا شکستگی‌های خردشده (که در آن استخوان به قطعات زیادی خرد می‌شود) استفاده می‌شود. برخی از افراد به‌اندازه کافی خوش‌شانس هستند که زندگی را بدون شکستن حتی یک استخوان در بدن خود طی می‌کنند. بااین‌حال، کسانی که شکستگی را تجربه کرده‌اند، قبل از بهبودی کامل، درد و ناراحتی ناشی از آن را می‌دانند. علت اصلی شکستگی معمولاً تصادفات است. عمدتاً زمین خوردن و سایر صدمات ناگهانی که فشار بیشتری را به استخوان وارد می‌کند، بیش‌ازحدی که می‌تواند تحمل کند. برخی از افراد بیش از دیگران در معرض خطر شکستگی قرار دارند و این را می‌توان به شغل آن‌ها نسبت داد. به‌عنوان‌مثال، ورزشکارانی که شامل بازیکنان فوتبال و راگبی و دوچرخه‌سواری در طول دوران حرفه‌ای خود در معرض خطر بیشتری برای شکستن مچ دست، مچ پا و استخوان‌های شانه هستند.

بهبود استخوانها پس از شکستگی آسانترین بخش است، اما وظیفه اصلی مدیریت شکستگی است. مردم اهمیت فیزیوتراپی را پس از متحمل شدن آسیب‌های فیزیکی درک نمی‌کنند. استخوانها معمولاً در 6 تا 8 هفته بهبود مییابند، اگرچه این میزان بسته به سن و شرایط پزشکی متفاوت است. بهبود استخوان‌ها تنها نیمی از مشکل است زیرابه بافت نرم و سایر ساختارهای بدن نیز آسیب وارد می‌شود. فیزیوتراپیست ها در تشخیص شکستگی‌ها و تصمیمات مدیریتی همراه با فرآیند توان‌بخشی نقش دارند.

یک‌بار با زنی روبرو شدم که دستش بعد از تصادف گچ گرفته بود. پزشکانی که از او مراقبت کرده بودند، وقت خود را برای تراز کردن استخوان‌های او به‌درستی صرف نکردند. پس از برداشتن گچ، دست او کج و فاقد تحرک بود. خوشبختانه وضعیت او دائمی نبود، اما او مجبور شد ساعتهای طاقتفرسا فیزیوتراپی را قبل از به دست آوردن عملکرد طبیعی دست خود تحمل کند.

اثر شکستگی‌ها اغلب قسمت‌های دیگری از بدن را که ممکن است به نظر نامرتبط به نظر برسد، تحت تأثیر قرار می‌دهند. به‌عنوان‌مثال، شکستگی شانه ممکن است منجر به سفت شدن مچ دست یا آرنج شود. این به این دلیل است که شانه برای چند هفته روی بند نگه‌داشته می‌شود. پس از برداشتن گچ، قربانیان اغلب همچنان درد را در اندام‌های آسیب‌دیده احساس می‌کنند. این به دلیل عوارضی مانند آسیب به اعصاب، پارگی تاندون، سفتی مفاصل و پارگی غضروف است. بنابراین پزشکان معمولاً چنین عوارضی را تشخیص نمی‌دهند. بااین‌حال فیزیوتراپیست های متخصص قادر به ارزیابی مناسب و شناسایی و همچنین درمان عوارض هستند. روش معمول درمان شکستگی از طریق بی‌حرکتی است که با گچ یا بریس انجام می‌شود. این منجر به از دست دادن دامنه حرکتی، ضعیف شدن عضلات، اختلال در تعادل و هوشیاری بدن و متعاقب آن درد یا تورم می‌شود.

فیزیوتراپی عمدتاً پس از برداشتن گچ نقش مهمی ایفا می‌کند. اما فیزیوتراپی نیز برای اطمینان از بازگشت شما به عملکرد بهینه خود در کوتاه‌ترین زمان ممکن اعمال می‌شود. ارزیابی عضلات یکی از راه‌هایی است که فیزیوتراپی به بهبود شکستگی‌ها کمک می‌کند. پس از آسیب، عضلات اطراف محل شکستگی ضعیف می‌شوند. ضروری است که رژیم‌های ورزشی ایمن تحت هدایت فیزیوتراپیست تجویز شود. این برای بازگرداندن قدرت عضلانی است. فیزیوتراپیست ها همچنین به بیمار در انجام حرکت مفصل کمک می‌کنند. این پس‌ازآن است که به مدت شش ماه ناخوشایند بازوی خود را به شانه خود بسته‌اید. مثل چوب سفت است. نتیجه ارزیابی عضلات یکی از راه‌هایی است که فیزیوتراپی به بهبود شکستگی‌ها کمک می‌کند. پس از آسیب، عضلات اطراف محل شکستگی ضعیف می‌شوند. ضروری است که رژیم‌های ورزشی ایمن تحت هدایت فیزیوتراپیست تجویز شود. این برای بازگرداندن قدرت عضلانی است.

فیزیوتراپیست ها برای اطمینان از بازیابی دامنه کامل حرکت مفصل از طریق تعدادی فعالیت بدنی کار می‌کنند. آن‌ها همچنین ماساژ بافت نرم اطراف شکستگی را برای مدیریت تورم انجام می‌دهند. هنگامی‌که یک شکستگی نیاز به استفاده از وسایل کمکی راه رفتن دارد (وسایل کمکی راه رفتن)، فیزیوتراپیست ها در مورد مناسب‌ترین تجهیزات مطابق با شرایط شما مانند عصا یا عصای چهارگانه برای برداشتن فشار از پای در حال بهبودی توصیه می‌کنند. همیشه به یاد داشته باشید که اگر شک دارید که دچار شکستگی شده‌اید یا پس از یک تجربه فیزیکی آسیب‌زا، با یک فیزیوتراپیست مشورت کنید.

وقت دهی فیزیوتراپی و متخصص مغز و اعصاب در اسلامشهر

 

وقت دهی حضوری: همه روزه به جز تعطیلات از ساعت 9 صبح تا 8 شب 

وقت دهی تلفنی : شماره های

0۹۳۳۶۰۰۶۴۴0- ۹۲۳۲۷۹۱ 0۹۳۸-0۲۱۵۶۳۵۸۰۳۹

مطب متخصص مغز و اعصاب

چرا مرکز تشخیصی درمانی ستون فقرات و فیزیوتراپی اسلامشهر

فیزیوتراپی اسلامشهر
 
 
 
تجهیزات پزشکی فیزیوتراپی
    مجهز به تجهیزات پیشرفته پزشکی
 
طرف قرار داد با کلیه بیمه ها
طرف قرارداد با تمامی بیمه های معتبر
جراحی مغز و اعصاب
پزشکانی متخصص و با تجربه
پرسنلی دلسوز و با تجربه
پرسنلی دلسوز و متعهد
 
مشاوره
مشاوره و آموزش
 
دقت و کیفیت بالای تجهیزات و خدمات
دقت بالا

آخرین پست های وبلاگ

با تلاش تیم فناوری اطلاعات مرکز فیزیوتراپی باغ فیض اسلامشهر، نام و آدرس این مرکز فیزیوتراپی به اپلیکیشن اسنپ اضافه‌شده است. دوستانی که تماس به حضور در مرکز فیزیوتراپی باغ فیض اسلامشهر از طریق اسنپ دارند، می‌توانند با تایپ نام فیزیوتراپی باغ فیض یا فیزیوتراپی اسلامشهر مرکز ما را در نقشه اسنپ یافته و درخواست اسنپ نمایند.
مرداد 19, 1401. توسط فیزیوتراپی و مغز و اعصاب در اسلامشهر
√بی‌حسی یا ضعف ناگهانی در صورت، بازو یا پا به‌خصوص در یک‌طرف بدن √گیجی ناگهانی، مشکل در صحبت کردن، یا مشکل در درک گفتار √مشکل دید ناگهانی در یک یا هر دو چشم √مشکلات ناگهانی در راه رفتن √سرگیجه √از دست دادن تعادل یا عدم هماهنگی  لازم به توضیح است که اگرکسی سکته کرده باشد زمان بسیار مهم است. هر چه سکته بیشتر درمان نشود، صدمات بیشتری – احتمالاً دائمی – به مغز وارد می‌شود. اگر مشکوک هستید که شما یا کسی که با او هستید سکته کرده است، در تماس با اورژانس تردید نکنید.
مرداد 08, 1401. توسط فیزیوتراپی و مغز و اعصاب در اسلامشهر
  در این مطلب دوره‌هایی که کارکرد مشابهی با فیزیوتراپی دارند را نام می‌بریم. √استئوپات :پزشکان استئوپات طیف وسیعی از مشکلات سلامتی، ازجمله مشکلات اسکلتی عضلانی، جراحات، آرتریت، سیاتیک، سردرد و میگرن و غیره را پیشگیری، تشخیص و درمان می‌کنند. √ماساژ درمانی. √کاردرمانی. √متخصص طب سوزنی. √مربی سلامت.
مرداد 08, 1401. توسط فیزیوتراپی و مغز و اعصاب در اسلامشهر

درباره ما

 مرکز تشخیصی درمانی ستون فقرات اسلامشهر با چندین سال سابقه در زمینه تشخیص و درمان بیماری های مغز و اعصاب و ستون فقرات و با دارا  بودن تجهیزاتی مدرن و پیشرفته ، پزشکانی متخصص و زبده و پرسنلی مسئول و توانمند در خدمت بیماران محترم  می باشد.این مجموعه در کنار دارا بودن مرکز فیزیوتراپی مجهز در اسلامشهر دارای کادر پزشک فوق تخصص در زمینه مغز و اعصاب نیز می باشد.دکتر اسماعیل خلاقی فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب در مطب مجهز خوددر این مجموعه فعالیت دارند .

اطلاعات تماس

       آدرس فیزیوتراپی و مطب فوق جراحی مغز و اعصاب

       اسلامشهر،میدان باغ فیض ،کوچه 9 ،پلاک 49

      فیزیوتراپی : همه روزه به غیر از ایام تعطیلات 9 تا 20

         روزهای کاری متخصص جراحی مغز و اعصاب

      روزهای شنبه ،دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 16 الی 20

        _______________________________________________________

       تلفن فیزیوتراپی :56358039

       تلفن متخصص جراحی مغز و اعصاب:09336006440

 instagrampaje of eslamshahrspine.ir

 

 

بالا